eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.
  1. Kto naprawdę stawia na młodzież?

Kto naprawdę stawia na młodzież?

„Najważniejsi są młodzi piłkarze, to oni stanowią o przyszłości klubu” – słyszymy zewsząd i przy każdej okazji. Korzystając z uroków sezonu ogórkowego, postanowiliśmy sprawdzić kto przekuwa słowa w czyn

Komentarze (11) +1-0
  2. Błękit Pniewo odwołał sparing. Nie zebrali ludzi

Błękit Pniewo odwołał sparing. Nie zebrali ludzi

Na ulicy Sportowej miały odbyć się dzisiaj dwa sparingi. Ostatecznie do skutku doszedł tylko test-mecz Odrzanki Radziszewo z Czarnymi Lubanowo

Komentarze (17) +2-1
  3. GLHA. Zalipie i Polonia z punktami

GLHA. Zalipie i Polonia z punktami

Po tygodniowej przerwie, piłkarze znów wyszli na parkiet. Odbyły się jednak tylko dwa mecze. Pojedynek Maisona z Czarnymi Lubanowo został odwołany, gdyż ci drudzy grali w tym czasie sparing z Odrzanką Radziszewo