eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.
  1. Energetyk wygrywa w końcówce. Odrzanka remisuje z liderem [WYNIKI]

Energetyk wygrywa w końcówce. Odrzanka remisuje z liderem [WYNIKI]

Piłkarze Energetyka przywieźli trzy punkty z Giżyna. W "czarnych derbach" Lubanowo okazało się natomiast lepsze od Czarnówka. Komplet wyników prezentujemy poniżej

Komentarze (0) +1-0
  2. Ogniwo Babinek straciło remis w doliczonym czasie gry [GALERIA]

Ogniwo Babinek straciło remis w doliczonym czasie gry [GALERIA]

14 października na własnym boisku Ogniwo Babinek przegrało z Białymi Sądów 3:4 ( 0:2) w rozgrywkach ligi okręgowej

Komentarze (9) +0-0
  3. Pierwsza porażka KPR. Prezentujemy wyniki sobotnich spotkań

Pierwsza porażka KPR. Prezentujemy wyniki sobotnich spotkań

Aż dwanaście bramek zobaczyli kibice w meczu Odry Chojna z Gavią Choszczno. O trzy mniej - w Daleszewie, gdzie zagrali juniorzy młodsi Energetyka Gryfino. Poniżej prezentujemy komplet wyników