eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.
  1. Majówkowo-sportowy rozkład jazdy

Majówkowo-sportowy rozkład jazdy

Tegoroczna majówka będzie wyjątkowa długa i okraszona wieloma wydarzeniami sportowymi. Niemal każdego dnia, począwszy od dzisiaj, czekają nas mecze piłkarskie oraz zawody biegowe, kajakarskie, szachowe i wędkarskie

Komentarze (0) +0-1
  2. Iskra Banie wygrała... 13:0! Derby gminy dla LUKS-u [WYNIKI]

Iskra Banie wygrała... 13:0! Derby gminy dla LUKS-u [WYNIKI]

Niedzielne mecze dostarczyły sporo emocji. W meczu Łabędzia Widuchowa z Witniczanką Witnica decydujące trafienie padło w 94 minucie. - Prowadziliśmy 1:0, ale strzeliłem samobója. Później było 2:1 dla rywali, ale daliśmy radę - mówi Łukasz Karapulka, który ustalił wynik z rzutu wolnego. Charakter pokazały też rezerwy Ogniwa Babinek. - Do 80 minuty przegrywaliśmy 0:2, a wygraliśmy 3:2! - napisał do nas Krzysztof Świeboda. Najmniej emocji było w meczu Iskry Banie z Koroną Klępicz. Podopieczni trenera Marcina Kochanowskiego wygrali... 13:0