eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Komentarz do artykułu "Energetyk się wycofał, ale zagrały za to rezerwy i juniorzy [WYNIKI]"

 1. ret

  ret

  Autor: Nick Cave

  Autor: ret

  jaka historia klubu maks 3 ligi i co roku obrona przed spadkiem, co pol roku rzezbienie z kasa. wychowankowie byli, lipka , lazarz ,zeglin, piskorowski, kutasiewicz, krzywiak. Juniorzy zesrani ze strachu na treningach, nie chce im sie przychodzic. Skoro legedna Lukasz odchodzi to znaczy ze cos jest nie tak z klubem

  Jak wy dalej nic nie rozumiecie. Jedyną grupą, która chciała 3.ligi byli piłkarze. Energetyk będzie grał swoimi. Jestem pewien, że w okręgówce będzie 4-5 razy więcej kibiców na trybunach. Bez względu na wyniki, bo w małym miasteczku nie to jest najważniejsze ;) A KSE to 70 lat historii. Nie tylko Cebulski z kolegami, których przerosła 3. liga (4 szczebel rozgrywek)

  To nie pilkarzy przerosla 3 liga tylko caly klub, ktory ma infrastrukture o ktorej moglyby pomarzyc kluby 1 i 2 ligi. Kilka boisk w tym sztuczna trawa obok baseny, mpozna zadbac o to i organizowac oboz sportowe i na tym troche zarobic ale po co inwestowac.... po co myslec. kiedys sam przjezdzalem na turnieje dzieci w lato gdzie byly druzyny z calej polski , teraz nic nie slychac. Energetyk pozostal chyba nawat w czasach solidarnosci. 2 lata temu spadek do 5 ligi i awanse rok po roku nie nauczono sie na bledach i znowu spadek o 2 ligi i znowu rzezba, syzyfowa praca w tym klubie, teraz raczej 5 liga na dlugooo i a na takim stadionie jaki planuja zrobic mogla by grac 2 liga nawet.

  +1 -1 Odpowiedz Zgłoś

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu