eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Komentarz do artykułu "To zarząd UKS-u zaprosił Anglików. Co z innymi klubami z regionu?"

 1. nie-rodzic

  nie-rodzic

  Autor: jeszcze inny rodzic

  Autor: rodzic

  "Nie dostałem od Energetyk żadnego listu, ani maila z informacją o turnieju – odpowiada Piotr Mróz z Akademii Champions. To samo twierdzi Maciej Niski z Akademii Reissa."
  Żeby dostać zaproszenie trzeba reprezentować jakiś poziom. Pan Maciek jest byłym trenerem UKS nie spełnił oczekiwań klubu, więc został zwolniony. Pan Piotr też chciał być trenerem w UKS ale niestety nie udało się. Więc założył pseudo klub. I razem z Błekitem Pniewo kombinują z dzieciakami. tymi samymi chłopcami graja Błękit i pseudo akademia . Dlatego wypisałem moje dziecko z tego cyrku.

  Szanowny "rodzicu". Dzięki tym jak to zostało nazwane "pseudo akademiom" rodzice i dzieci mają wybór gdzie chcą trenować a nie są skazani tylko i wyłącznie na UKS. Możesz "rodzicu" nazywać ich jak chcesz, ale proszę nie wygłaszać kłamliwych teorii o "niespełnieniu oczekiwań klubu i zwolnieniu Macieja Niskiego przez UKS". Każdy kto miał zawodnika w drużynie prowadzonej przez p. Niskiego wie, że trener sam odszedł a nie został zwolniony. Każdy z nas rodziców był na zebraniu kiedy zostało to ogłoszone przy rodzicach i zarządzie. Ciągnąc dalej temat niespełnienia oczekiwań to jakie były niby oczekiwania klubu?Drużyna rocznika 2006 wraz trenerem Niskim dwa sezony z rzędu wystąpiła w finale wojewódzkim ligi z najlepszymi drużynami z regionu, a do tego byłą to bardzo liczna grupa ponad trzydziestu zawodników a to świadczy, że dzieci chciały w tej drużynie trenować. Część dzieci i rodziców z wielką chęcią przeniosła swoje dzieci do akademii aby kontynuować współprace z trenerem. Tak jak napisałem wcześniej, każdy ma wybór ale proszę nie wypowiadać się o rzeczach jeśli nie ma "rodzic" o nich pojęciach. Jak mniemam nawet nie miałeś rodzicu dziecka w drużynie p. Niskiego skoro nie wiesz, że odszedł a nie został zwolniony. Jeśli jednak jest inaczej to tym bardziej żal czytać takie kłamstwa.

  Zgadzam się z tym w 100%, ale z jedną uwagą. "Jeszcze inny rodzic"? Wystarczyło napisać "Maciek". Za dużo informacji i faktów przytoczyłeś, widać, że jesteś trenerem tej grupy. Tym bardziej, że na forum Gryfina napisałeś dziś coś podobnego o tym, że "każdy rodzic ma wybór". A tak przy okazji, nie było tak, że nie zarejestrowałeś zawodników z rocznika 2006 w związku, nikt tego w UKS-ie nie dopilnował i dlatego mogłeś zabrać cały zespół ze sobą do Reissa bez płacenia ekwiwalentu?

  +4 -1 Odpowiedz Zgłoś

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu