Advertisement
eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Komentarz do artykułu "Kandydat na wójta Bań czuje się atakowany przez lokalny portal"

 1. kula

  kula

  "Popada w konflikt z mediami"? jedno igryfino, to nie są bóg wie jakie media. Jest odważny i nie boi się przeciwstawić. A teza o byciu znanym wyłącznie w Baniach, to już kompletna bzdura. Ze wszystkich kandydatów jest akurat najbardziej znany poza gminą, bo działa na wielu polach od dawna.

  Autor: Demostenes

  Przyznam, że nie przekonują mnie te tłumaczenia. Kandydat, który z początkiem kampanii popada w konflikt z mediami jest raczej niepoważny. Zamiast tracić czas na tłumaczenie się w gazecie i na portalu lepiej było z opóźnieniem odpowiedzieć na pytania, a te dotyczące oceny pracy obecnej wójt ze względu na podległość służbową po prostu zostawić bez odpowiedzi. Kolejna runda pytań-jako jedyny nie dał odpowiedzi lekceważąc nie tylko redaktora portalu, ale przede wszystkim wyborców.
  Jeżeli nie potrafi załagodzić takiej sytuacji to co dopiero z codziennymi sprawami i problemami, z którymi będą pojawiali się mieszkańcy. Też będzie wybierał komu odpowie a komu nie, z kim się spotka a z kim nie?
  Uważam, że problem jest inny. Kandydat ma niewiele do powiedzenia w jakiejkolwiek sprawie czego dowodem jest jego słaba aktywność jako radnego powiatowego, przez całą kadencję ledwie kilka razy zabrał głos-to można sprawdzić w protokołach, przemilczę frekwencję, która idąc za artykułem z Gazety Gryfińskiej była drugą najsłabszą. Działaczem sportowym, trenerem może i jest dobrym, ale stanowisko wójta to już całkiem inna liga. Bycie znanym w Baniach nie wystarczy, aby godnie pełnić funkcję wójta.

  +10 -1 Odpowiedz Zgłoś

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu