eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Bezpłatne zajęcia sportowe

Autor: Anna Sznigir

Uczniowski Klub Sportowy „Kliasen Team”, dzięki dofinansowaniu burmistrza, zaprasza chętne dzieci w wieku 5-7 lat na bezpłatne zajęcia sportowe. Grupa zaplanowana jest na 12 osób i o przyjęciu dziecka decyduje kolejność zgłoszeń.

Podstawowym celem zajęć będzie propagowanie zdrowia i sportu poprzez ruch oraz kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości, dzięki zdrowej, sportowej rywalizacji. Dzieci ponadto zapoznają się z wybranymi technikami sztuk walki, zdobędą nowe umiejętności oraz dowiedzą się w jakich sytuacjach można z nich korzystać. Na zakończenie zadania, podczas ostatnich zajęć w dniu 30.12 zorganizowane zostaną otwarte Sylwestrowe Zawody Sportowe, na których dzieci z zajęć będą mogły wykazać się i sprawdzić swoje postępy. Zaproszone na nie będą także wszystkie chętne dzieci z Gryfina i okolic w wieku 5-12 lat.

Miejscem realizacji zadania publicznego będzie siedziba klubu UKS „Kliasen Team” mieszczącego się pod adresem ul. Armii Krajowej 6 w Gryfinie. Dzieci można zgłaszać u prezesa klubu Władysława Kliasen, pod nr telefonu: 501 350 323

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu