eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Były zawodnik Cracovii zagra w Energetyku

Foto: Chemik Police
Foto: Chemik Police

Jak podczas każdej przerwy w rozgrywkach, kluby rozglądają się za wzmocnieniami. W tym roku nie jest to łatwym zadaniem

Zdaje się, że najwięcej w temacie wzmacniania składu robi Energetyk Gryfino. Wprawdzie, jak informowaliśmy w poprzednim wydaniu gazety, Marcin Łapiński stracił Adriana Ułasowicza (Aquila Szczecin) i Rafała Gnapa (Iskra Banie), lecz na zajęciach biegowych zjawiło się kilku nowych zawodników.

A raczej: starych-nowych, gdyż w niemal wszystkich przypadkach mowa o powrotach. Na wznowienie treningów zdecydowali się Jakub Duch i Przemysław Baszak oraz Tomasz Masztaler, 32-letni wychowanek KSE, który przez ostatnie dwa lata leczył kontuzję kolana. Wracają ponadto pozostali rekonwalescenci: Patryk Purtak i Tomasz Adamczak.

Jak udało nam się dowiedzieć, nie zabraknie też „zewnętrznych wzmocnień”. Treningi z „Energią” rozpoczął bowiem Jakub Sobecki. To urodzony w 2001 roku napastnik Chemika Police. Dwudziestolatek (urodziny obchodził 4 stycznia) ma ciekawe CV. Mowa o wychowanku Football Academy Leszno, który w gimnazjum przeszedł do szczecińskiej sekcji macierzystej akademii. Jako piłkarz FASE Szczecin, na początku 2019 roku trafił do Cracovii.

 

Więcej w aktualnym wydaniu Gazety Gryfińskiej.

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu