eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Czas na V Memoriał im. Marka Zielonki. W nowej hali!

W sobotę KPR przetestuje nową halę sportową. W najbliższą sobotę (12 września) w hali sportowej przy ulicy Niepodległości rozegrany zostanie V Memoriał im. Marka Zielonki.

Tegoroczny Memoriał Zielonki będzie miał odmienny przebieg od czterech poprzednich edycji, gdy rozgrywano Turniej Pokoleń. Udział brali w nim głównie oldboje, zawodnicy w przeszłości związani z gryfińską piłką ręczną. W tym roku również mieli rozegrać swoje mecze, lecz frekwencja była zbyt niska.

- Dlatego zrezygnowaliśmy z Turnieju Pokoleń, który miał być w niedzielę. Ograniczamy się wyłącznie do soboty – mówi prezes KPR, dodając, że 12 września na pachnący świeżością parkiet wybiegną ekipy ligowe.

W stawce uczestników turnieju, poza KPR Blejkan, znalazły się: Stal Gorzów, UKS Trójka Nowa Sól oraz Gwardia Koszalin. Zawody rozpoczną się o godzinie 10.00 od meczu gospodarzy z przyjezdnymi z Gorzowa.

 

- Memoriał odbędzie się w systemie „każdy z każdym”. Mecze będą rozłożone w czasie przez cały dzień, z przerwą na posiłek. Zakończenie zmagań przewidujemy na godzinę 18 – informują działacze klubu.

Memoriał będzie otwarty dla kibiców. Osoby, które planują przyjść na nową halę muszą jednak pamiętać o obostrzeniach: posiadaniu maseczki, dezynfekcji rąk przed wejściem oraz zachowaniu dystansu. Pomoże w tym fakt, że na trybuny zostanie wpuszczonych jedynie 150 osób.

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu