eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

"Czas nie jest sprzymierzeńcem Ani". W niedzielę kiermasz pierogów

- Robimy, co możemy, żeby pomóc uzbierać dla Ani potrzebną kwotę - mówią bliscy małej dziewczynki chorej na SMA1

Stąd pomysł na kolejny kiermasz.

- Tym razem będziemy miały z mamą małe stoisko głównie z pierogami i ciastami - mówi Magdalena Orłowska, ciocia Ani, dziękując wszystkim, którzy rozumieją ciężar sprawy.

- Dziękujemy, że nas nie opuszczają, nie opuszczają Ani. Tylko, kiedy będziemy razem damy radę sprawić, by Ania żyła sprawnie na ile to możliwe. Czas niestety nie jest naszym sprzymierzeńcem, bo neurony umierają każdego dnia i terapia genowa ich nie wskrzesi. Mamy nadzieję, że uda nam się zebrać potrzebną kwotę jak najszybciej. Na liczniku zbiórki jest 5 milionów złotych. Marzymy, by Ania otrzymała prezent na roczek, który będzie świętować 26 czerwca. Tym najpiękniejszym prezentem będzie zielony w stu procentach pasek zbiórki. To będzie wielkie święto nas wszystkich, każdego, kto w jakikolwiek sposób przyczynił się, że dzień za dniem Ania jest o krok bliżej celu - mówi jej ciocia.

Co do kiermaszu pierogów, rozpocznie się w niedzielę 11 kwietnia, o godzinie 10.00. Stoiska będą stać na placu Barnima do godziny 14.00. Zapraszamy!

Pomóc dziewczynce można też TUTAJ.