eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Darmowe szkolenia internetowe w Gryfinie!

Aż 300 miejsc przewidziano dla mieszkańców Gryfina i okolic w ramach szkoleń mających na celu zwiększenie świadomości szans, ale też zagrożeń - jakie niesie ze sobą internet.

Podniesienie kompetencji cyfrowych - bo tak fachowo nazwano akcję - odbywa się w ramach rządowej akcji Polska Cyfrowa 3.1

Na zlecenie Gminy Gryfino realizuje ją na naszym terenie gryfiński Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców.

Akcja adresowana jest do wszystkich mieszkańców powyżej 25 roku życia. Czeka aż 300 miejsc!

Szczególnie polecamy ją osobom starszym, które nie zawsze mają sposobność, by pod okiem specjalistów NIEODPŁATNIE (!) podszkolić się w atualnych internetowych trendach. Wszyscy wiemy, że internet to nie tylko możliwości, ale też spore zagrożenia. Często słyszy się o problemach ludzi, którzy stracili pieniądze przez niefrasobliwość, bądź brak rozeznania w regułach, jakie powinny towarzyszyć transakcjom finansowym przez internet. Właśnie o takich sprawach jest jeden z siedmiu możliwych do wyboru paneli szkoleniowych - czyli "Moje finanse i transakcje w sieci".

Poruszanych tematów jest łącznie siedem. Każdy może znaleźć coś, co najbardziej go interesuje. Niestety można zdecydować się jedynie na jeden z nich. Pełna lista przedstawia się następująco:

1. Rodzic w Internecie

2. Mój biznes w sieci

3. Moje finanse i transakcje w sieci

4. Działam w sieciach społecznościowych

5. Tworzę własną stronę internetową (blog)

6. Rolnik w sieci

7. Kultura w sieci

Po kliknieciu TUTAJ przekierowani zostaniecie na stronę, gdzie ze szczegółami opisane są wybrane moduły szkoleniowe.

Spotkania odbywać się będą w siedzibie naszego Cechu, przy ul. Szczecińskiej 19A. Szkolenia trwają dwa dni, po osiem godzin dziennie. Organizatorzy zapewniają obiad oraz wszystkie niezbędne pomoce dydaktyczne. Prosimy nie przejmować się faktem, że szkolenia pozornie trwają długo. Panele dopasowywane są do możliwości uczestników, w czym niezmiernie pomocni są pracownicy Cechu. Gorąco namawiamy, by w razie wątpliwości skontaktować się z nimi telefonicznie.

Pod nr tel. 91 416 21 01 - można dopytać o każdy szczegół.

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu