eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Dream Team Widuchowa czy Czarni-Błękit Lubanowo?

Już jutro ruszają rozgrywki ligowe w klasach "A" i "B". W niedzielę dojdzie do trzech niezwykle interesujących spotkań. W dwóch z nich zmierzą się zespoły z naszego regionu

Z powodu decyzji Błękitu Pniewo, przed tygodniem nie odbyły się derby. gminy w A-klasie. Już za dwa dni odbędzie się natomiast pojedynek sąsiadów w klasie „B”. Tam, o emocje zadbają Grot Gardno i Odrzanka Radziszewo.

- Sparingi napawają nas sporym optymizmem. Frekwencja była wysoka, fajnie to wyglądało – mówi trener Marek Wiśniewski, który zmierzy się z dobrym znajomym.

- Z Marcinem Lisem znamy się jeszcze z czasów Arkonii – mówił pół roku temu, przy okazji pierwszego spotkania, w którym padł remis.

Niedziela to jednak nie tylko derby B-klasy i mecz Energetyka, ale także starcie dwóch drużyn, które zimą znacząco wzmocniły swoje szeregi.

- Zostałem trenerem Czarnych i zabieram ze sobą czterech podopiecznych.: Malików, Adriana Hołownię i Pawła Lewandowskiego – poinformował trener Arkadiusz Durma.

Równie ciekawie jest u rywala. O ile goście to teraz Czarni FIEGE Lubanowo, gospodarzy można nazwać „Łabędź Dream-Team Widuchowa”. Poza awizowanymi braćmi Czerneckimi z juniorów FC Schwedt, w Łabędziu również mają zagrać byli zawodnicy Błękitu.

- W liczbie trzech - wylicza Łukasz Karapulka.

 

Więcej w aktualnym wydaniu Gazety Gryfińskiej.

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu