eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Dziś ostatni sparing Odrzanki. Jak prezentuje się drużyna?

O godzinie 18.00 Odrzanka rozegra ostatni sparing przed ligą. W Daleszewie podejmie Czarnych Czarnówko

Analizując sytuację w szeregach Odrzanki, największą zmianą, jaka latem zaszła w zespole, była wymiana dokonana na ławce szkoleniowej. Ustępującego Marka Wiśniewskiego zastąpił Marcin Cholewa.

- W poprzednim sezonie doznałem groźnej kontuzji i granie mam z głowy. Niedawno ukończyłem jednak kurs trenerski, więc wszystko się ze sobą połączyło - tłumaczył na naszych łamach.

Na początku okresu przygotowawczego przyznawał, że najbardziej cieszy go sytuacja kadrowa i fakt, że żaden z dotychczasowych zawodników nie opuścił drużyny.

- Już teraz na pewno możemy potwierdzić, że zachowaliśmy skład z poprzedniego sezonu - usłyszeliśmy w klubie z Daleszewa.

Ponadto udało się wzmocnić drużynę. Z wypożyczenia z juniorów Energetyka Gryfino wrócił 19-letni obrońca, Marcel Reguła. Z kolei z seniorskiego zespołu KSE przyszedł Robert Jastrzębski, wychowanek Odrzanki, który ostatnie sezony spędził w Błękicie Pniewo i wspomnianej "Energii". 

Optymizmem napawają też sparingi, a w szczególności piątkowa wygrana 2:1 nad Prawobrzeżem Świnoujście, beniaminkiem klasy okręgowej. Nie dziwi, że w Radziszewie, po cichu mówią o awansie.

Ostatni sparing rozpocznie się dzisiaj o godzinie 18.00. Z kolei w niedzielę Odrzanka zagra mecz I rundy Pucharu Polski ZZPN. Rywalem będzie Wołczkowo Bezrzecze. 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu