eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Energetycy wygonili piłkarzy z boiska

W sobotę mecze miały rozegrać dwie drużyny Energetyka Gryfino i Polonia Gryfino. Ich ligowe pojedynki zostaną przeniesione lub odwołane. Na dwa dni Stadion Miejski zostanie bowiem przekazany w ręce Dolnej Odry

W sobotę o godzinie 11.00 swój mecz rozegrać mieli juniorzy młodsi Energetyka, stanowiąc przedsmak dla pierwszej drużyny KSE która o 14.00 podejmowałaby Sokoła Pyrzyce. Dwie godziny później na boisko, tyle że to ze sztuczną nawierzchnią, wyjść powinni zawodnicy Polonii.

Żadne z powyższych spotkań nie zostanie jednak rozegrane zgodnie z planem. Wszystko z powodu Dnia Energetyka 2019. Informację o tym w poniedziałkowy poranek podała nam dyrekcja Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gryfinie.

- Gdy Dolna Odra przekazywała przed laty obiekty sportowe władzom miasta, zastrzegła sobie pierwszeństwo, gdy będzie chciała zorganizować imprezę na terenie Stadionu Miejskiego. Tak właśnie stało się teraz – mówi dyrektor Eugeniusz Kuduk.

Jako że 7 września odbędą się koncerty, występ kabaretu i przedstawienie dla dzieci, dla lokalnych piłkarzy zabraknie miejsca.

 

Więcej o sprawie można przeczytać w dzisiejszym wydaniu Gazety Gryfińskiej.

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu