eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Energetyk nie zagra w sobotę, lecz w piątek. Zmiany w meczach Polonii i WIchra

Działacze lokalnych klubów znaleźli rozstrzygnięcie dla swoich problemów. Mecze Energetyka, Polonii i Wichra odbędą się zgodnie z planem, chociaż z małymi modyfikacjami

Jak piszemy w aktualnym wydaniu Gazety Gryfińskiej, z powodu Dnia Energetyka, do skutku nie dojdą cztery zaplanowane mecze piłkarskie.

- Kluby zostały poinformowane przez nas o tej imprezie z dużym wyprzedzeniem. Wystosowaliśmy do nich pisma już na początku lipca, pisząc, by nie planowali nic na 7 i 8 września – mówi dyrektor OSiR, Eugeniusz Kuduk.

Sprawa odnosi się do meczów Energetyka Gryfino z Sokołem Pyrzyce, Polonii Gryfino z Sokołem II Pyrzyce, juniorów młodszych KSE z Bałtykiem SP 7 Koszalin. We wtorek dołączyło do nich spotkanie Wichra Steklno z Odrzanką Radziszewo.

- W poniedziałek pan Kuduk powiedział, że będziemy mogli zagrać w niedzielę o 16:30. We wtorek zostaliśmy jednak poinformowani, że tego dnia będzie odbywało się sprzątanie po imprezie. Dlatego przenosimy nasz mecz do Daleszewa. Godzina bez zmian - mówi Marek Mielniczyn z Wichra Steklno.

Pozostałe kluby również poradziły sobie ze zmianami.

- Gramy w sobotę o godzinie 16.00 w Pniewie. To dla nas koszty, bo musimy zapłacić za jednorazową weryfikację boiska, ale trudno - uznaje Krzysztof Laskowski, prezes Polonii Gryfino.

Z kolei działacze Energetyka nie zmienili miejsca, lecz termin pojedynku z Sokołem Pyrzyce.

- Zagramy w piątek 6 września o godzinie 18.00 - usłyszeliśmy od trenera Rafała Gnapa.

Mecz juniorów młodszych KSE przełożono natomiast na 25 września.

 

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu