eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Energetyk rozwiąże rezerwy, by mieć kim grać?

Do ligi zostały trzy tygodnie, a kadra Energetyka nie została jeszcze ustalona

Jak można przeczytać w najnowszym wydaniu Gazety Gryfińskiej, o krok od odejścia z Energetyka są Kamil Stelmasik i Jakub Przetak. Wciąż niepodjęta została też decyzja w sprawie dwóch młodzieżowców. Od początku okresu przygotowawczego Dominik Gatkowski i Wojciech Kosmalski trenują nie z Energetykiem, lecz Odrą Chojna. Młodzi zawodnicy wykazują sporą determinację w kwestii opuszczenia „Energii”. I zapewne tak się stanie.

 

Energetyk, mimo kilku wzmocnień przystąpi więc do rundy wiosennej w osłabionym składzie. Wcześniej klub opuścili bowiem Rafał Gnap, Adrian Ułasowicz i Bartek Kubaczyński (zagra w szczecińskiej A-klasie). Treningów po kontuzji nie wznowił Tomasz Adamczak. Na treningach próżno też szukać Kamila Makuły.

 

Wprawdzie mówi się o tym, że do Energetyka wrócić może Łukasz Piskorowski, a dodatkowo trener widziałby w zespole Michała Adamczaka (występuje w niemieckim FC Schwedt, gdzie rozgrywki od wielu miesięcy są zawieszone), lecz oba transfery pozostają na razie w sferze domysłów. Dlatego coraz głośniej słychać o rozwiązaniu B-klasowych rezerw, których zawodnicy mieliby wzmocnić pierwszy zespół. Patrząc na to, że jesienią nie chcieli jeździć na mecze z „jedynką”, jakoś tego nie widzimy…

 

 

Więcej o Energetyku i innych klubach z regionu można przeczytać w Gazecie Gryfińskiej.

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu