eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Energetyk wydarł remis w doliczonym czasie gry ![GALERIA]

Autor: Zbigniew Włodarczyk

W sobotę na Stadionie Miejskim w Gryfinie juniorzy starsi Energetyka Gryfino zremisowali 2:2 ( 0:2) z MKP Szczecinek w rozgrywkach WLJS

Gole dla Energetyka Gryfino zdobył Jakub Przetak. Bramkę dającą remis Energetykowi strzelił w doliczonym czasie gry (3 min.).

Trener Artur Kujawiński powiedział nam po meczu:

Pierwszy mecz zawsze trudny. Jesteśmy w fazie okresu przygotowawczego. Zobaczymy co będzie dalej. Pierwsza połowa była dla przeciwnika a druga dla nas. W tym okresie to normalne, że drużyny borykają się z brakiem sił. Jest to okres wakacyjny, chłopcy nie reguralnie trenują, to było widać. W drugiej połowie to my mieliśmy troszeczkę więcej siły i troszeczkę więcej sytuacji, udało się na końcu zremisować. Trzeba się cieszyć z tego jednego punktu.