eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Fisz Emade Tworzwo w Gryfinie

Autor: fot. www.facebook.com/FiszEmade

Jeden z najważniejszych zespołów na polskim rynku muzycznym - Fisz Emade Tworzywo zagra podczas 14. Gryfińskiego Festiwalu Miejsc i Podróży „Włóczykij”. Są już dostępne bilety na koncert, który odbędzie się 20 lutego w Gryfińskim Domu Kultury

Fisz Emade od lat zajmuje ważną pozycję na polskim rynku fonograficznym. Ich gryfiński koncert będzie częścią trasy promującej płytę „Radar”, na której artyści śmiało czerpią z muzyki lat 80., inspirując się ówczesną muzyką disco, ale też rockiem. W wersji koncertowej występują jako Fisz Emade Tworzywo w mocno poszerzonym składzie, wsparci znakomitymi muzykami.

Bilety na koncert, który odbędzie się w czwartek 20 lutego o godz. 21.00 w sali widowiskowej Gryfińskiego Domu Kultury, są już dostępne (50 zł). Posiadacze karnetów na Włóczykija płacą za nie o połowę mniej. Wejściówki można nabyć w kasie Kina Gryf (na pół godziny przed każdym seansem filmowym) lub TUTAJ.

Informujemy, że od 4 lutego rozpocznie się sprzedaż wejściówek na koncerty, wycieczki i Bal Włóczykija dla osób bez karnetów oraz biletów jednodniowych. Pełną informację o biletach i ich kosztach można znaleźć na stronie internetowej festiwalu Włóczykij - wloczykij.com.

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu