eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Gazeta Gryfińska na Twoim smartfonie!

Od kilku lat Gazeta Gryfińska dostępna jest w wersji elektronicznej. Przypominamy, że nawet w obecnej sytuacji, nie wychodząc z domu, możesz nabyć aktualne wydanie. Wystarczy skorzystać z portalu egazety.pl lub aplikacji na własnym smartfonie. To banalnie proste.

Aby czytać Gazetę Gryfińską na smartfonie lub tablecie należy zainstalować aplikację eGazety. Można ją pobrać z Google Sklep Play wpisując „eGazety” (pomarańczowa ikona). Następnie należy się zarejestrować. Wystarczy podać swój e-mail oraz własny login i hasło, a następnie poczekać na aktywacje konta (w przypadku problemów możliwa jest pomoc administratora +48 22 263 02 02 lub e-mail: [email protected]).

Gdy już posiadacie konto wyszukajcie nasz tygodnik - Gazetę Gryfińską. Wówczas poprzez płatność ecard możecie nabyć pojedyncze wydanie, ale również wykupić prenumeratę na 4 wydania, 12 wydań, 24 wydania lub na cały rok – 52 wydania. Oczywiście, czym dłuższa prenumerata, tym większy rabat. Gazeta dostępna jest do czytania zaraz po nabyciu. Opłacone wydanie Gazety Gryfińskiej dostępne będzie w Waszej aplikacji na stronie głównej. Oczywiście, zachowujecie również dostęp do wszystkich kupionych wcześniej wydań gazety. To nie tylko banalnie proste, ale również możliwość wygodnej archiwizacji wszystkich wydań.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu