eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

GDK: ruszają zajęcia artystyczne

Gryfiński Dom Kultury zaprasza w nowym roku szkolnym do swoich zespołów artystycznych i pracowni. Po wakacjach zajęcia wznawiają także świetlice wiejskie administrowane przez placówkę. Ze względu na panującą pandemię koronawirusa, proponowane zajęcia odbywać się będą z zachowaniem reżimu sanitarnego. Będzie mogła brać w nich udział ograniczona liczba osób, tak aby zachować niezbędny dystans społeczny

Gryfiński Dom Kultury proponuje udział w zajęciach ceramicznych, filmowych, folklorystycznych, muzycznych, plastycznych, recytatorskich, tanecznych, teatralnych, turystycznych i wokalnych.

- Tego roku zapisy do zespołów i pracowni odbywają się telefonicznie lub drogą elektroniczną. Na stronie internetowej gdk.com.pl (w zakładce z informacją o nowym sezonie) można odnaleźć dane kontaktowe do instruktorów poszczególnych sekcji, którzy udzielą niezbędnych informacji związanych z zajęciami i uczestnictwem w nich. Do aktywności w pracowniach i świetlicach GDK zapraszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe - informuje Maria Witkowska z Gryfińskiego Domu Kultury.

Uczestnictwo w zajęciach organizowanych przez placówkę i jej filie będzie możliwe jedynie w wypadku podpisania zgody na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku oraz oświadczenia o świadomości ryzyka (COVID-19) przez dorosłych uczestników zajęć lub rodzica/opiekuna prawnego w wypadku osób nieletnich.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu