eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Gnap: Tworzy się u nas coś fajnego. Kochanowski: Chłopaki dostali "joby" w szatni

Nie milkną echa wczorajszego meczu Iskry Banie z Energetykiem Gryfino. O komentarz do spotkania poprosiliśmy trenerów obu drużyn

Marcin Kochanowski: To był idealny mecz pod kibiców. Padło w nim dużo bramek, do końca była dramaturgia. Zwycięstwo cieszy, ale ostatnie minuty to nasza kompletna dekoncentracja. Chłopaki dostali "joby" w szatni, bo końcówka w naszym wykonaniu była jakimś kompletnym nieporozumieniem. Brakowało nam koncentracji, nie było zaangażowania w odbiorze piłki przed naszym polem karnym. Musimy to wyeliminować jak najszybciej. A tak, poza tym, zagraliśmy tak, jak trenowaliśmy w tygodniu. Nasza taktyka zakładała grę w kompakcie. Nie chcieliśmy robić rywalowi przestrzeni do grania. Poza tym sporo czasu poświęciliśmy na pracę nad stałymi fragmentami gry. Wiedzieliśmy, że tym możemy zaskoczyć rywala i sprawdziło się.

 
 

Rafał Gnap: Co do meczu, nie mam co komentować. Nie wyszliśmy na mecz, zostaliśmy w szatni, co Iskra skrzętnie wykorzystała. Strzeliła nam cztery bramki w pierwszej połowie, co zadecydowało o losach meczu. Gratulację dla Iskry za zwycięstwo. Spotkanie piłkarsko nie było porywające, ze względu na murawę, bo była w tragicznym stanie. Nie dało się na niej pograć piłką, ale wynik może podobać się kibicom. Padło aż jedenaście bramek, szkoda, że my strzeliliśmy mniej... Wiemy nad czym mamy pracować i to będziemy czynić. Pomimo porażki widzę duże plusy w zespole. Tworzy się u nas coś fajnego i będziemy dalej iść w kierunku, który sobie obraliśmy. Nie zważając na porażkę i falstart. Jedno co wiem, to, że kibiców mamy najlepszych i na łamach waszego portalu chciałbym podziękować im za doping przez pełne 90minut.

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu