eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

"Grali nasi": zagrał tylko Kondraciuk

W miniony weekend wychowankowie i byli zawodnicy gryfińskich klubów tym razem głównie odpoczywali.

Bartosz Fabiniak (Olimpia Grudziądz) – nie grał w wygranym 3:0 meczu z Bytovią Bytów.

Maciej Mysiak (Limanovia Limanowa) – nie grał w przegranym 5:1 meczu z Puszczą Niepołomice.

Konrad Korczyński (Kotwica Kołobrzeg) – nie grał w przegranym 3:0 meczu z Rakowem Częstochowa.

Łukasz Kosakiewicz (Błękitni Stargard) – grał 90 minut, strzelił bramkę i zobaczył żółtą kartkę w wygranym 3:1 meczu Pucharu Polski z Lechem Poznań oraz nie grał w wygranym 2:1 meczu ze Stalą Mielec.

Łukasz Kondraciuk (Drawa Drawsko Pomorskie) – grał 90 minut w przegranym 1:0 meczu z Chemikiem Police.

Michał Adamczak (Vineta Wolin) – mecz jego drużyny został przełożony ze względu na śmierć 19-letniego bramkarza Hutnika Szczecin.