eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Komentarze do artykułu "Gryfino pomaga seniorom!"

  1. Gość

    Gość

    Autor: Teoretycznie najedzony

    Burmistrz wraz z Gminnym Zespołem Zarządzania Kryzysowego przygotowali program wsparcia i pomocy dla ludzi starszych i nie tylko. Pięknie i sprawnie wszystkim zarządzają. Słuszną linię ma nasza władza i w planowaniu i wizjach przebiła odlota Henryka. Już w przyszłej pięciolatce będą mieli opracowane listy schorowanych, starszych i samotnie mieszkających mieszkańców. Brawo! Prosimy o więcej koncepcji, analiz, symulacji, planów a zwłaszcza ulotek i plakatów którymi można nakarmić potrzebujących.

    Długo nad tym myślałeś? Bo zdaje mi się wcale od tak
    paplasz żeby tylko pisać.

    +22 -5 Odpowiedz Zgłoś
  2. Teoretycznie najedzony

    Teoretycznie najedzony

    Burmistrz wraz z Gminnym Zespołem Zarządzania Kryzysowego przygotowali program wsparcia i pomocy dla ludzi starszych i nie tylko. Pięknie i sprawnie wszystkim zarządzają. Słuszną linię ma nasza władza i w planowaniu i wizjach przebiła odlota Henryka. Już w przyszłej pięciolatce będą mieli opracowane listy schorowanych, starszych i samotnie mieszkających mieszkańców. Brawo! Prosimy o więcej koncepcji, analiz, symulacji, planów a zwłaszcza ulotek i plakatów którymi można nakarmić potrzebujących.

    +4 -29 Odpowiedz Zgłoś
  3. Gość

    Gość

    Autor: Ja

    Autor: Lucjan

    Burmistrz wraz z Gminnym Zespołem Zarządzania Kryzysowego przygotowali program wsparcia i pomocy dla ludzi starszych i nie tylko. Pięknie i sprawnie wszystkim zarządzają. Pani Pieczyńska się najwyraźniej spóźniła ale jak zwykle pcha się kobita na afisz :)) A gdzie nasi pozostali najmądrzejsi radni , Guga, Sanecki, Urbański itd, koalicja od siedmiu boleści.Wszyscy zniknęli a tak do wymądrzania się na sesjach to pierwsi, co jeden to lepszy geniusz ale w obliczu takiej tragedii widać nic nie mają mieszkańcom do zaoferowania. Będą za to dyskutowali jak już nie będzie potrzeba. Dobrze, że mamy takiego burmistrza bo radni dali ciała na całej linii ale wyborcy to zapamiętają i im się należycie odwdzięczą... Burmistrzowi i całemu zespołowi należą się podziękowania i słowa uznania. Człowiek czuje że władza jest razem z nami.

    Lucjan uważasz,że jak nie pokazują swoich fotek,jak nie chwalą się ze robią i co robią,to znaczy ,że nic nie robią? Twoim zdaniem pomoc polega na lansie? Nie oceniaj innych w/g siebie jak nie wiesz.

    Weź przestań głupoty wypisywać. Do niczego
    się nie nadajecie. Prawdę człowiek napisał. Słuchałem
    wypowiedzi naszego burmistrza w radio.
    Jest to prawdziwy gospodarz gminy. Niech inni
    biorą z niego przykład. Cieszę się że mamy
    takiego burmistrza.

    +36 -7 Odpowiedz Zgłoś
  4. Ja

    Ja

    Autor: Lucjan

    Burmistrz wraz z Gminnym Zespołem Zarządzania Kryzysowego przygotowali program wsparcia i pomocy dla ludzi starszych i nie tylko. Pięknie i sprawnie wszystkim zarządzają. Pani Pieczyńska się najwyraźniej spóźniła ale jak zwykle pcha się kobita na afisz :)) A gdzie nasi pozostali najmądrzejsi radni , Guga, Sanecki, Urbański itd, koalicja od siedmiu boleści.Wszyscy zniknęli a tak do wymądrzania się na sesjach to pierwsi, co jeden to lepszy geniusz ale w obliczu takiej tragedii widać nic nie mają mieszkańcom do zaoferowania. Będą za to dyskutowali jak już nie będzie potrzeba. Dobrze, że mamy takiego burmistrza bo radni dali ciała na całej linii ale wyborcy to zapamiętają i im się należycie odwdzięczą... Burmistrzowi i całemu zespołowi należą się podziękowania i słowa uznania. Człowiek czuje że władza jest razem z nami.

    Lucjan uważasz,że jak nie pokazują swoich fotek,jak nie chwalą się ze robią i co robią,to znaczy ,że nic nie robią? Twoim zdaniem pomoc polega na lansie? Nie oceniaj innych w/g siebie jak nie wiesz.

    +7 -41 Odpowiedz Zgłoś
  5. Lucjan

    Lucjan

    Burmistrz wraz z Gminnym Zespołem Zarządzania Kryzysowego przygotowali program wsparcia i pomocy dla ludzi starszych i nie tylko. Pięknie i sprawnie wszystkim zarządzają. Pani Pieczyńska się najwyraźniej spóźniła ale jak zwykle pcha się kobita na afisz :)) A gdzie nasi pozostali najmądrzejsi radni , Guga, Sanecki, Urbański itd, koalicja od siedmiu boleści.Wszyscy zniknęli a tak do wymądrzania się na sesjach to pierwsi, co jeden to lepszy geniusz ale w obliczu takiej tragedii widać nic nie mają mieszkańcom do zaoferowania. Będą za to dyskutowali jak już nie będzie potrzeba. Dobrze, że mamy takiego burmistrza bo radni dali ciała na całej linii ale wyborcy to zapamiętają i im się należycie odwdzięczą... Burmistrzowi i całemu zespołowi należą się podziękowania i słowa uznania. Człowiek czuje że władza jest razem z nami.

    +60 -9 Odpowiedz Zgłoś
  6. zły

    zły

    Autor: zły

    Autor: K9zak

    Autor: Ja

    Radna Pieczyńska nie pominie okazji, zawsze znajdzie okazję na promocję !!! Kobieta bez hamulców

    Niech powie gdzie była na urlopie.

    Chyba nie powie, dziwię się tylko,że była w strefie czerwonej,a pcha się do ludzi i to z pomocą? Jaką? A może to chęć zaistnienia w mediach ?

    Mówimy o radnej Pieczyńskiej,żeby było jasne

    +23 -0 Odpowiedz Zgłoś
  7. zły

    zły

    Autor: zły

    Autor: K9zak

    Autor: Ja

    Radna Pieczyńska nie pominie okazji, zawsze znajdzie okazję na promocję !!! Kobieta bez hamulców

    Niech powie gdzie była na urlopie.

    Chyba nie powie, dziwię się tylko,że była w strefie czerwonej,a pcha się do ludzi i to z pomocą? Jaką? A może to chęć zaistnienia w mediach ?

    Mówimy o radnej Pieczyńskiej,żeby było jasne

    +8 -0 Odpowiedz Zgłoś
  8. zły

    zły

    Autor: K9zak

    Autor: Ja

    Radna Pieczyńska nie pominie okazji, zawsze znajdzie okazję na promocję !!! Kobieta bez hamulców

    Niech powie gdzie była na urlopie.

    Chyba nie powie, dziwię się tylko,że była w strefie czerwonej,a pcha się do ludzi i to z pomocą? Jaką? A może to chęć zaistnienia w mediach ?

    +25 -0 Odpowiedz Zgłoś
  9. kanapa dla leni

    kanapa dla leni

    Autor: Kibic

    W innych miastach straż miejska pomaga starszym i samotnym. A ciekawe co robiom nasze asy.

    Leżą pod kocykiem

    +14 -0 Odpowiedz Zgłoś
  10. K9zak

    K9zak

    Autor: Ja

    Radna Pieczyńska nie pominie okazji, zawsze znajdzie okazję na promocję !!! Kobieta bez hamulców

    Niech powie gdzie była na urlopie.

    +25 -1 Odpowiedz Zgłoś
  11. Ja

    Ja

    Radna Pieczyńska nie pominie okazji, zawsze znajdzie okazję na promocję !!! Kobieta bez hamulców

    +26 -0 Odpowiedz Zgłoś
  12. Czytelnik

    Czytelnik

    Tak z..... chyba pod siebie.

    +6 -0 Odpowiedz Zgłoś
  13. Krycha

    Krycha

    Autor: Kolo

    W straż miejska jest dwuch emerytów policyjnych i na dodatek dwuch

    Zapier.......l mają że hoho

    +3 -1 Odpowiedz Zgłoś
  14. Kolo

    Kolo

    W straż miejska jest dwuch emerytów policyjnych i na dodatek dwuch generałów.

    +4 -0 Odpowiedz Zgłoś
  15. Piotr

    Piotr

    Autor: Kibic

    W innych miastach straż miejska pomaga starszym i samotnym. A ciekawe co robiom nasze asy.

    2 generałów siedzi w biurze pilnują jeden drugiego i na dokładkę emeryt

    +8 -1 Odpowiedz Zgłoś
  16. Tolo

    Tolo

    Autor: studentka

    Przepraszam,to ma być szum medialny,czy zwykła życzliwość i pomoc sąsiedzka ? Fotki i selfi będziecie robić? Inaczej się nie da ?

    Ta pani uwielbia szum medialny :)))

    +25 -0 Odpowiedz Zgłoś
  17. studentka

    studentka

    Przepraszam,to ma być szum medialny,czy zwykła życzliwość i pomoc sąsiedzka ? Fotki i selfi będziecie robić? Inaczej się nie da ?

    +27 -0 Odpowiedz Zgłoś
  18. Gryfinianin

    Gryfinianin

    Autor: Jola

    Autor: Kibic

    W innych miastach straż miejska pomaga starszym i samotnym. A ciekawe co robiom nasze asy.


    Widzę że nie jesteś zorientowany. Tak jak nasza gmina jest zaangażowana i przygotowana to chyba żadne gminy nie są. Także możemy być dumni z naszych władz bo robią dobrą robotę.

    Pytanie było o Straż Miejską a nie władze gminy.

    +3 -1 Odpowiedz Zgłoś
  19. Koszykarz

    Koszykarz

    Jestem ciekaw do czego jest przygotowana nasza gmina. A zwłaszcza kryzys.

    +5 -8 Odpowiedz Zgłoś
  20. Jola

    Jola

    Autor: Kibic

    W innych miastach straż miejska pomaga starszym i samotnym. A ciekawe co robiom nasze asy.


    Widzę że nie jesteś zorientowany. Tak jak nasza gmina jest zaangażowana i przygotowana to chyba żadne gminy nie są. Także możemy być dumni z naszych władz bo robią dobrą robotę.

    +18 -3 Odpowiedz Zgłoś

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu