eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Gryfiński Festiwal Smaków Świata tuż, tuż

Weekend 19-20 października będzie prawdziwą gratką dla pasjonatów dobrego jedzenia. W Gryfinie odbędzie się wyjątkowy festiwal smaków. Kilkanaście wyselekcjonowanych food trucków zagwarantuje, że każdy miłośnik kulinariów znajdzie coś dla siebie

W najbliższe sobotę i niedzielę pl. Księcia Barnima I będzie wabić przechodniów wyjątkowymi zapachami. Wszystko za sprawą food trucków, czyli pojazdów przystosowanych do przygotowywania i wydawania posiłków. Naturalne, sezonowe produkty, świeżo przygotowywane dania i pasja do gotowania zapewnią, że wydarzenie stanie się dla każdego fana dobrego jedzenia niecodziennym doświadczeniem. Każdy z samochodów, który przyjedzie do Gryfina, serwuje oryginalne potrawy kuchni amerykańskiej, azjatyckiej i europejskiej w wielu wariantach. Będzie na ostro z pogranicza Meksyku i Teksasu, tradycyjnie i na słodko, ale w hiszpańskim wydaniu. Pojawią się też burgery z prawdziwego zdarzenia, a także frytki i zapiekanki, ale takie, jakich jeszcze nie jedliście.

Organizatorzy gryfińskiego wydarzenia nie mają wątpliwości, że odwiedzający w weekend centralny punkt w Gryfinie, zmienią swoje myślenie o „budce na kołach”, przekonają się, że to dobry smak, tradycja i doskonała uczta dla podniebienia.

Gryfiński Festiwal Smaków Świata odbędzie się 19 i 20 października. Food trucki na pl. Księcia Barnima I będą czynne od 12.00 do 20.00.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu