eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Ile zapłacimy za postój przy markecie?

Autor: /dost.

Obok Lidla przy ul. Łużyckiej znienacka pojawiły się parkometry. Czy w związku z ich obecnością do paragonu za zakupy będziemy zmuszeni doliczyć kilka dodatkowych złotówek za postój samochodu?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych zaniepokojonych czytelników, postanowiliśmy dowiedzieć się o co tak właściwie chodzi. W tej sprawie udaliśmy się do kierowniczki Lidla.

- Parkometry działać będą na takich samych zasadach jak przy szczecińskich osiedlowcach. Chodzi głównie o to, aby lepiej ogarnąć sytuację na parkingu, która po otwarciu galerii nieco się skomplikowała – uspakaja z uśmiechem - klienci korzystający z usług naszego sklepu będą odbierali bilecik, który upoważnia do darmowego półtoragodzinnego postoju w ramach zakupów – kończy.

Wszystko dokładnie objaśni tablica informacyjna, która pojawi się przy parkingu lada moment. Pracę tych parkometrów wstrzymuje właściwie tylko jej brak, bo początek naliczania „opłat” zaplanowany był na pierwszy dzień grudnia.

Naszym zdaniem nie ma się czego obawiać. Półtorej godziny na wizytę w markecie to przecież aż nadto... Chyba że kogoś poniesie przedświąteczna gorączka i przekroczy czas wyznaczony na bilecie. Wtedy te zakupy wyniosą go niestety kilka złotych więcej.

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu