eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Jesienny marsz z mapą i kompasem

W sobotę 16 listopada Gryfiński Dom Kultury organizuje 15. Jesienną Imprezę na Orientację

- Miejscem rajdu będzie gryfiński Grajdołek (dojście na start ulicą Armii Krajowej i dalej ścieżką rowerową). Start i meta rajdu ulokowane będą w tym samym miejscu. Uczestnicy zabawy wystartują o godz. 11.00, a zamknięcie mety planowane jest o godz. 14.00-15.00 - informuje Kamilla Gadomska w Gryfińskiego Domu Kultury.

Zgłoszenia udziału w imprezie będą przyjmowane do piątku 8 listopada telefonicznie (695 455 771) lub drogą elektroniczną (e-mail: [email protected]). Po tym terminie organizatorzy nie gwarantują kompletu świadczeń zgłoszonym lub zapisującym się dopiero na starcie uczestnikom. Wpisowe wynosi 4 zł. Wpłat można dokonać w dniu imprezy, lecz po wcześniejszym zgłoszeniu swojego udziału u organizatora.

Regulamin rajdu i karta zgłoszenia, którą wypełnioną należy dostarczyć na start rajdu, można odnaleźć na stronie www.gdk.com.pl. Rajd został dofinansowany przez PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A., Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra, a patronem medialnym wydarzenia jest Gazeta Gryfińska.

 

Dla uczestników 15. JInO przewidziano cztery kategorie startowe:

TD (dzieci) - urodzeni w 2006 r. i młodsi, zespoły 2-3-osobowe;

TM (młodzież) - urodzeni w latach 2003-2005, zespoły 1-2-osobowe;

TJ (juniorzy) - urodzeni w latach 1999-2002, zespoły 1-2-osobowe;

RK (trasa rekreacyjna) - dowolna liczba osób w zespole, bez klasyfikacji

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu