eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Jest już nowa wystawa!

Autor: Gryfiński Dom Kultury

Od niedzieli w Centrum Informacji Turystycznej można oglądać wystawę szczecińskiej Pracowni Mody Fanfaronada oraz gryfińskiego Teatru Tańca Ego Vu.

W gryfińskiej mini galerii prezentowane są ubrania z pokazów mody, kostiumy z sesji zdjęciowej pod tytułem „Alicja w krainie czarów”, pokazów w Filharmonii Szczecińskiej, a także ubiorów wykorzystywanych przez tancerki Ego Vu w spektaklach prezentowanych na scenie. Strojom towarzyszyć fotografie z tych wydarzeń, których autorami są gryfinianie: Mariusz Strzelczyk i Jakub Matura oraz szczecinianka Panna Lu.

- Ekspozycja,  która pokazuje kostiumy zaprojektowane przez Darię Salamon z Pracowni Mody Fanfaronada oraz fotografie gryfińskich tancerzy w tych strojach, to efekt wieloletniej współpracy szczecińskiej pracowni mody z gryfińskim teatrem tańca – informuje E. Hołubowska.

Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do 16 kwietnia w godzinach otwarcia Centrum Informacji Turystycznej. Jest zapowiedzią zbliżającego się 21. Koncertu Premier Teatru Tańca Ego Vu, który odbędzie się w sali widowiskowej Gryfińskiego Domu Kultury już 10 i 11 kwietnia.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu