eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Kazimierz Koczan wiceprezesem Energetyka

Archiwum GG
Archiwum GG

Marek Hipsz przemówił. Za pośrednictwem klubowego fanpejdża poinformował o zmianach, do których doszło w zarządzie KSE

Prezes Energetyka potwierdził nasze doniesienia dotyczące rezygnacji Bogdana Kosmalskiego i włączenia do zarządu Marcina Łapińskiego, trenera i zawodnika pierwszego zespołu.

- Jako Prezes Zarządu KS Energetyk pragnę podziękować Bogdanowi Kosmalskiemu za prace na rzecz stowarzyszenia. Na szczególnie podziękowanie zasługuje okres, w którym to doszło do wycofania drużyny seniorów piłki nożnej z rozgrywek na szczeblu III ligi. Ten czas nie należał do najłatwiejszych i wymagał ogromnego poświęcenia oraz zaangażowania w dalsze funkcjonowanie klubu. Pragnę zauważyć, że Bogdan bez wahania podjął to wyzwanie za co jestem mu ogromnie wdzięczny. Zarząd Klubu raz jeszcze dziękuje Bogdanowi Kosmalskiemu. Wspólnie życzymy wielu sukcesów zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym - napisał Marek Hipsz.

Jednocześnie poinformował, że nowym wiceprezesem KSE ds. piłki nożnej został dotychczasowy członek zarządu, Kazimierz Koczan.

- Pragniemy również poinformować, że w dniu 04.01.2021r. o godz 11:00 odbyło się kolejne posiedzenie zarządu, na którym to powołano Pana Kazimierza Koczana na V-ce Prezesa Klubu, oraz Pana Marcina Łapińskiego na członka zarządu - czytamy w dalszej części komunikatu.

 

Więcej w następnym wydaniu Gazety Gryfińskiej.

 

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu