eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Klub Biegacza Hermesa kończy 10 lat! Dołącz do świętowania

Klub Biegacza Hermesa Gryfino został założony w 2009 roku. Za gryfińskimi lekkoatletami dekada działalności. Jak informują nas członkowie KB, 19 czerwca odbędzie się oficjalne, sportowe świętowanie 10-lecia

- Z tej okazji organizujemy Bieg Dziesięciolecia na który zapraszamy zaprzyjaźnionych biegaczy z Gryfina i okolic. Limit to tylko100 osób więc nie zwlekajcie bo po 100 opłaconych zamykamy listę startową - czytamy na stronie KB Hermesa, gdzie znajdują się też szczegółowe informacje.

I tak: impreza odbędzie się 19 czerwca (środa, dzień przed Świętem Bożego Ciała) o godzinie 19.00. Odbędzie się wówczas Bieg Dziesięciolecia Klubu Biegacza HERMES Gryfino.

- Nie wyobrażamy sobie innej, lepszej formy uczczenia tego Jubileuszu niż wspólnym biegiem. Trasa biegu będzie przebiegała po terenach zielonych (poza drogami publicznymi) od OSiR częściowo po wale ppow. wzdłuż Regalicy i Kanału Ciepłego, przy Przystani Żeglarskiej, na powrocie za CW LAGUNA obiegając boiska OSiR (trzy pętle). Planujemy udział 100 osób. Na mecie każdy otrzyma pamiątkowy medal. Ponieważ nie dysponujemy budżetem udział w biegu wymaga wpłaty 20 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na pakiet startowy (woda na trasie, napoje izotoniczne na mecie, poczęstunek) - mówią organizatorzy.


Zwycięzcy klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn otrzymają puchary. Po biegu tradycyjnie odbędzie się wspólna biesiada przy ognisku z grillem. 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu