eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Kolejne medale Julii

Autor: dost.

Po raz kolejny na Pucharze Polski w Karate bardzo dobrze zaprezentowała się zawodniczka UKS Kamikaze Gryfino Julia Mojsak, zdobywając dwa srebrne medale

W Warce rozegrano Puchar Polski w Karate według przepisów WKF. Startowało 560 zawodników z 45 klubów z całej Polski. W konkurencji kata w poszczególnych walkach Julia Mojsak pokonała Dominikę Zubrzycką z Białostockiego KK, Anielę Dzedzej z Yamabushi Bydgoszcz, Zuzannę Potracką KS Goken, a przegrywając w finale 2:3 z Aleksandrą Górską z KS Goken.

W konkurencji kumite nasza reprezentantka w walkach eliminacyjnych pokonała Julie Pawlak z klubu Rensei Borzęcin, następnie zrewanżowała się Aleksandrze Górskiej KS Goken wygraną walką 5:0 za przegrany finał w kata. Niestety w finale zdekoncentrowała się pod koniec walki i przegrała 0:1 z Pola Mularska Harasuto Łódz.