eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Koncert Premier Teatru Tańca EGO VU

Autor: Mariusz Strzelczyk

Nieco wcześniej niż zwykle, bo jeszcze w marcu, w sali widowiskowej Gryfińskiego Domu Kultury odbędzie się tradycyjna prezentacja aktualnej twórczości gryfińskiego teatru tańca kierowanego przez Elizę Hołubowską

W programie dwóch bliźniaczych koncertów zaplanowanych na 29 i 30 marca znajdzie się siedem premier,  ale będzie to także - co stało się już kolejną tradycją wiosennych artystycznych spotkań z tańcem - powrót do twórczości zespołu sprzed lat.

- Z wielką dumą informuję, że poza moimi choreografiami, w koncercie znajdą się także prace tancerzy obu grup zespołu - starszej i młodszej, a wszystkie będą wynikiem naszych wspólnych artystycznych poszukiwań. Tym razem na scenie pojawi się też śpiew i muzyka wykonywane na żywo, co będzie dla nas dodatkowym wyzwaniem - zdradziła nam E. Hołubowska.

Jak co roku przedstawieniom towarzyszyć będą wystawy, a koncerty poprowadzą Edyta Waszak i Kuba Kasprzyk. Cena biletu na oba koncerty rozpoczynające się o godz. 18.00 - wyniesie 20 zł. Informacje na temat programu wieczorów z tańcem będą wkrótce dostępne na stronie Gryfińskiego Domu Kultury oraz na fanpejdżu EGO VU na Facebooku. Bilety na oba wieczory są już dostępne w kasie Kina Gryf oraz na portalu biletyna.pl (wejście po kliknięciu zakładki "Kup bilet" na stronie www.gdk.com.pl).

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu