eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

KPR Blejkan pokonał wicelidera!

Foto: KPR Blejkan
Foto: KPR Blejkan

Nadrabiamy zaległości z wczoraj, gdy swój mecz wygrał KPR Blejkan Gryfino. Tym sposobem podopieczni Adama Zielińskiego umocnili się na prowadzeniu w drugiej lidze!

KPR jechał do Czerska ze świadomością, że musi wygrać i że zespół czeka trudne wyzwanie. Ostatecznie lider 2.ligi odniósł pewne i przekonujące zwycięstwo 30:19.

- Od samego początku postawiliśmy drużynie z Czerska swoje warunki gry, nasza obrona zagrała dzisiaj koncert życzeń trenera Adama Zilińskiego. Dziewięć bramek Tomasza Grzegorka plus drugie tyle Rafała Lasko, dało nam dość dużą przewagę i mogliśmy skupić się na obronie. Lucjan Galus jak to Lucek – zrobił swoją robotę i pokazał w Czersku, że grać w handball potrafi. Bramkę w pierwszej połowie zamurował Kacper Kłodziński ze swoją skutecznością 50%. Rewelacyjne mecz w dniu dzisiejszym zagrał Michał Klemens, w obronie chłop był nie do przejścia. Bardzo pozytywnie wprowadził się do zespołu nasz nowy nabytek, Krzysztof Karnacewicz – jedna bramka i trzy asysty pokazują jego potencjał do gry w przyszłych meczach ligowych. No i na koniec WEJŚCIE SMOKA. Dawid Dobko wszedł, obronił rzut karny, dwie dobitki i dwie akcj sam na sam. Dawid tak trzymać… - czytamy w relacji na stronie klubu.

 

Więcej w kolejnym wydaniu Gazety Gryfińskiej.

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu