eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Kto chętny na letnią półkolonię?

Autor: Gryfiński Dom Kultury

Trwają zapisy na tegoroczne półkolonie letnie, które organizują Gmina Gryfino i Gryfiński Dom Kultury. Turnusy będą realizowane w Gryfinie oraz w Gardnie

Tego roku zaplanowano dwa terminy letniego wypoczynku. Pierwszy turnus odbędzie się w dniach 24 czerwca - 5 lipca, drugi w dniach 8 -19 lipca. Zajęcia w Gryfinie odbywać się będą w Szkole Podstawowej nr 2, a półkolonie poza miastem zostaną zorganizowane w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte w Gardnie.

W ramach półkolonii zapewniona będzie opieka pedagogiczna w godz. 9.00-15.00 (oprócz sobót i niedziel), wyżywienie (drugie śniadanie i obiad) oraz aktywny i atrakcyjny program zajęć (wycieczki, basen, zajęcia rekreacyjno-sportowe i edukacyjne). Całkowity koszt uczestnika półkolonii wyniesie 550 zł. O przyjęciu na półkolonie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy na półkolonie w Gryfinie przyjmuje i informacji udziela sekretariat Gryfińskiego Domu Kultury w Pałącyku pod Lwami ul. Chrobrego 48, tel. 91 416 29 50 (od 15 maja do 7 czerwca). Zapisy na turnusy w Gardnie prowadzi sekretariat Szkoły Podstawowej w Gardnie tel. 91 404 11 20.

Są jeszcze miejsca na drugi turnus w Gryfinie!

(dost./kk)

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu