eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.
Advertisement

Ma szansę zagrać przed Zenkiem

Autor: /dost.

Marek Wolski to utalentowany 26-latek pochodzący z Lubiechowa Dolnego (gmina Cedynia). Od czerwca prężnie działa na scenie disco-polo pod pseudonimem Wolter.

U schyłku 2019 roku opublikował swój debiutancki utwór, który po trzech miesiącach wygenerował niemalże 30 tysięcy wyświetleń. Taki wynik śmiało można nazwać sukcesem. Marek ma teraz okazję spełnić jedno z największych swoich marzeń – bierze udział w konkursie, w którym nagrodą jest występ podczas największej imprezy disco-polo w Polsce – Roztańczony PGE Narodowy. Wystąpi tam obok najlepszych wykonawców współczesnej muzyki disco, między innymi żywą legendą gatunku Zenkiem Martyniukiem.

- Od małego dziecka miałem styczność z muzyką. Jednakże wychowałem się głównie na muzyce Disco Polo i właśnie taką od zawsze chciałem tworzyć – mówi nam M. Wolski - Oglądając gwiazdy Disco Polo w telewizji, jeżdżąc na koncerty ulubionych zespołów marzyłem o tym, aby kiedyś stanąć przed publicznością i dzielić się z innymi ludźmi swoja pasją, tak jak moi idole – kończy.

Piosenkę konkursową możemy odnaleźć na YouTube pod tytułem „Skradłaś Moje Sny”, lub klikając w ten link. To właśnie z tym utworem Wolter startuje w przeglądzie.

Aby wesprzeć Marka wystarczy wysłać SMS o treści DEBIUT.66 pod numer 73601. Koszt jednego wysłanego SMS to 3,69 z VAT. Głosowanie trwa do 15 września. 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu