eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Mikołajkowy rajd

Do 4 grudnia (czwartek) wszyscy chętni mogą zgłaszać chęć wzięcia udziału w Mikołajkowych Marszach na Orientację organizowanych tradycyjnie przez Gryfiński Dom Kultury.

Organizatorzy czekają na akces maksymalnie dziesięcioosobowych grup dzieci z opiekunem, rodziny i innych chętnych. Tradycyjnie już uczestnicy zabawy otrzymają na starcie mapy z naniesionymi punktami., które będą musieli odnaleźć w terenie, a przy okazji wykonać kilka tajemniczych zadań do tyczących zimy i zbliżającego się Bożego Narodzenia..

- Wpisowe jest niewysokie, wynosi jedynie 2 zł od osoby, a biorący udział w rajdzie otrzymają pamiątkowy znaczek, dyplomy dla każdej drużyny oraz słodki prezent – zapewnia Kamilla Gadomska z Gryfińskiego Domu Kultury. – Rajd nie będzie typową imprezą na orientację, a raczej wesołą zabawą, nie będzie więc wygranych i przegranych – dodaje.

Rajd odbędzie się w sobotę, 6 grudnia. Zbiórka uczestników zabawy przewidziana została o godz. 10.30 na terenie Grajdołka . W tym samym miejscu zlokalizowana będzie meta rajdu. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 695 455 771 lub przy pomocy e-maila na adres: [email protected]. Regulamin imprezy można odnaleźć na stronie: gdk.com.pl.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu