eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Następny rekord Joanny Oleksiuk!

W aktualnym wydaniu Gazety Gryfińskiej przeczytać można o Joannie Oleksiuk, która w pierwszym starcie w sezonie uzyskała wynik 6.01, co jest jej nowym rekordem życiowym (poprawionym o 21 cm). W drugim starcie lekkoatletka Startu Szczecin dołożyła kilka dodatkowych centymetrów

- Wczoraj brałam udział w kolejnych zawodach z cyklu Grand Prix Polski. Tym razem zawody odbywały się w Sulęcinie koło Gorzowa Wielkopolskiego. Muszę przyznać, że były to bardzo udane zawody. Kolejny rekord życiowy w pchnięciu kulą powędrował wczoraj na moje konto. Poprawiłam go o 17cm w stosunku do zeszłego tygodnia i zawodów które odbywały się w Słubicach. Jestem bardzo szczęśliwa bo odległość od poprzedniego sezonu została poprawiona o 39cm i coś czuje że każdy kolejny start może być jeszcze lepszy, no ale spokojnie: zobaczymy co czas pokaże. Jedno jest pewne, wiem że razem z trenerką idziemy w dobrą stronę - napisała Oleksiuk na swoim fanpejdżu na Facebooku.

Jak dodaje, "dorzuciła" też kolejnych 17 centymetrów w oszczepie.

- To też bardzo dobry wynik. Myślę że na kolejnych zawodach będę chciała zaatakować i poprawiać oszczepniczy rekord życiowy z zeszłego sezonu - skomentowała.

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu