eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Komentarze do artykułu "Nie ma treningów, nie wszyscy rodzice chcą płacić"

  1. Rodzic

    Rodzic

    Marlin obniżył dziś opłaty w marcu i kwietniu do 65 zł za 1 dziecko i 45 zł za 2 dziecko

    +0 -0 Odpowiedz Zgłoś
  2. Tata

    Tata

    Teraz jest trudny czas dla wszystkich , rodzice tracą prace lub część wypłat , dzieciaki siedzą w domach , nie trenują a z tego co się zorientowałem żaden gryfinski klub nie podarował opłat lub nawet jakiejś części . Wielka szkoda ....

    +1 -4 Odpowiedz Zgłoś
  3. Gwiazdor

    Gwiazdor

    W takiej sytuacji kto może i kto chce niech pomaga. Są ważniejsze wydatki.

    +5 -2 Odpowiedz Zgłoś
  4. Gwiazdor

    Gwiazdor

    Autor: oko

    Jakie racje, kiedy wszystko się wali!!! Jak ratować kluby? Jak ratować ludzi, którzy pracują w nich, w większości za friko i mają dość forowania, nagłaśniania i wyolbrzymiania mało istotnych problemów. W końcu powiedzą - dość! Nie zdziwię się...

    Rodzice dzieci uczęszczających do klubów z różnych dyscyplin mogą potracić pracę, ale mają płacić za zajęcia na które ich dzieci nie chodzą i nawet nie wiadomo kiedy zostaną wznowione? Żart!?! Po drugie co za różnica dla kogoś jak i tak pracuje za friko :) To tyle na temat ratowania klubów - najczęściej i tak dotowanych z gminnej kasy.

    +4 -3 Odpowiedz Zgłoś
  5. G. Racinowski

    G. Racinowski

    Autor: oko

    Jakie racje, kiedy wszystko się wali!!! Jak ratować kluby? Jak ratować ludzi, którzy pracują w nich, w większości za friko i mają dość forowania, nagłaśniania i wyolbrzymiania mało istotnych problemów. W końcu powiedzą - dość! Nie zdziwię się...

    Mam identyczne zdanie na ten temat. Klub to wspólnota i w mojej opinii jej członkowie powinni wspomóc kluby finansowo. W miarę możliwości, oczywiście.

    +4 -1 Odpowiedz Zgłoś
  6. oko

    oko

    Jakie racje, kiedy wszystko się wali!!! Jak ratować kluby? Jak ratować ludzi, którzy pracują w nich, w większości za friko i mają dość forowania, nagłaśniania i wyolbrzymiania mało istotnych problemów. W końcu powiedzą - dość! Nie zdziwię się...

    +3 -4 Odpowiedz Zgłoś
  7. Ha tfu

    Ha tfu

    Najbardziej na egryfino wkurzają mnie takie śmiecie anonimowe co kogoś posądzą zwyzywają i nie potrafią uzasadnić. Oczywiście wszystko anonimowo

    +4 -3 Odpowiedz Zgłoś
  8. G. Racinowski

    G. Racinowski

    Autor: oko

    No pewnie. Racja, racją ale moje musi być... to by było na tyle, "nie chce mi się z tobą..." Pa

    Jak rozstrzygać racje, gdy żadnej nie przedstawiłeś? A wiedziałem odnosiło się do tego, że nie podasz żadnego argumentu.

    +3 -3 Odpowiedz Zgłoś
  9. oko

    oko

    No pewnie. Racja, racją ale moje musi być... to by było na tyle, "nie chce mi się z tobą..." Pa

    +0 -0 Odpowiedz Zgłoś
  10. G. Racinowski

    G. Racinowski

    Autor: oko

    Zobaczymy we wtorek...

    Wiedziałem.

    +2 -0 Odpowiedz Zgłoś
  11. oko

    oko

    Zobaczymy we wtorek...

    +1 -1 Odpowiedz Zgłoś
  12. G. Racinowski

    G. Racinowski

    Autor: oko

    Nadal chłopie nic nie rozumiesz. A cały kraj, to Ty zostaw w spokoju i nie usprawiedliwiaj nim swojego poziomu.

    Oświeć mnie.

    +2 -0 Odpowiedz Zgłoś
  13. oko

    oko

    Nadal chłopie nic nie rozumiesz. A cały kraj, to Ty zostaw w spokoju i nie usprawiedliwiaj nim swojego poziomu.

    +2 -3 Odpowiedz Zgłoś
  14. G. Racinowski

    G. Racinowski

    Autor: oko

    Faktycznie boli, jeżeli upraszcza się problem do poziomu taniej sensacji. A jeszcze bardziej przykre, że wielu daje się na to nabierać,

    To nie tania sensacja a problem, o którym debatuje się w całym kraju. Dlatego we wtorek w GG kontynuujemy to zagadnienie.

    +3 -1 Odpowiedz Zgłoś
  15. oko

    oko

    Faktycznie boli, jeżeli upraszcza się problem do poziomu taniej sensacji. A jeszcze bardziej przykre, że wielu daje się na to nabierać,

    +2 -1 Odpowiedz Zgłoś
  16. .

    .

    Autor: oko

    Temat godny B-klasy no i redaktora. Gratuluję :(

    Boli że ktoś obnaża gryfińskie patologie oj jak boli :)

    +1 -1 Odpowiedz Zgłoś
  17. oko

    oko

    Temat godny B-klasy no i redaktora. Gratuluję :(

    +3 -1 Odpowiedz Zgłoś
  18. tata

    tata

    Autor: Rodzic

    Autor: Mama

    Ciekawe jak w innych klubach ? Nigdzie teraz nie ma treningów a rodzice płacą , nikt nie zwalnia z opłat .

    I to jest właśnie niesprawiedliwe.
    Po informacji o zawieszeniu zajęć na dwa tygodnie wysłałem mejla z pytaniem czy opłata zostanie zmniejszona o połowę. Do dnia dzisiejszego Pan Prezes Marlina nie raczył na niego odpowiedzieć.

    czyli problem naprawde jest a nie jak ktos tam pisal do redaktora ze wymysla

    +3 -0 Odpowiedz Zgłoś
  19. Rodzic

    Rodzic

    Autor: Mama

    Ciekawe jak w innych klubach ? Nigdzie teraz nie ma treningów a rodzice płacą , nikt nie zwalnia z opłat .

    I to jest właśnie niesprawiedliwe.
    Po informacji o zawieszeniu zajęć na dwa tygodnie wysłałem mejla z pytaniem czy opłata zostanie zmniejszona o połowę. Do dnia dzisiejszego Pan Prezes Marlina nie raczył na niego odpowiedzieć.

    +3 -0 Odpowiedz Zgłoś
  20. Mama

    Mama

    Ciekawe jak w innych klubach ? Nigdzie teraz nie ma treningów a rodzice płacą , nikt nie zwalnia z opłat .

    +3 -1 Odpowiedz Zgłoś

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu