eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Odra Gryfino zremisowała z Blau-Weiss Gartz

- Powoli rodzi się mała tradycja, bo to już drugie takie nasze spotkanie - mówi Rafał Pasternak, który poinformował nas o wyniku wtorkowego meczu między Odrą Gryfino a Blau-Weiss Gartz

- Jesteśmy zespołem, który gra w Gryfińskiej Lidze Halówki Amatorskiej, ale kilka razy wychodzi na duże boisko. Ostatnio wygraliśmy 7:0 z Odrzanką Radziszewo, a wczoraj zagraliśmy z Blau-Weiss - tłumaczy Rafał Pasternak.

Jak przyznaje, pomysł gray z Niemcami narodził się ze strony Pawła Mroza, byłego piłkarza Odrzanki i Odry.

- "Mrozik" od jakiegoś czasu gra w zespole z Gartz - mówi Pasternak, dodając, że pierwszy sparing miał miejsce w wakacje 2019 roku.

Wówczas Odra przegrała z rywalem zza zachodniej granicy 2:5. Rewanż nastąpił we wtorek 28 lipca 2020 roku.

- Tak jak mówię, stawiamy na halówkę, więc kadra naszego zespołu jest mniejsza niż drużyn grających regularnie na dużych boiskach. Dlatego wczoraj, z powodu ubytków kadrowych, wsparliśmy się Pawłem Lewandowskim, Arkiem Durmą i Dawidem Trzeźwińskim - wylicza kapitan Odry, która zremisowała z Gartz 2:2.

Gole dla gryfinian strzelili wspomniani "Lewy" i Trzeźwiński. Ponadto w zespole Odry znaleźli się: Adam Lewandowski, Przemysław Baszak, Damian PAsternak, Paweł Mróz, Sebastian Trzeźwiński, Patryk Klimuk, Arkadiusz Kołucki, Paweł Ziębowicz i Rafał Pasternak.

 

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu