eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Osłabiony Energetyk jedzie do Kołobrzegu... Porażka

Energetyk w sobotę zagra w Kołobrzegu z Kotwicą (godz. 16.00). To niewygodny rywal, teoretycznie poza zasięgiem gryfinian, ale podobnie jak Energetyk nie wszedł od dobrze w sezon, ma bowiem tylko o trzy punkty więcej od gryfinian

 - Mają nazwiska, mają budżet, mają stadion, ale im po prostu nie idzie – przedstawia sytuację Kotwicy trener Energetyka, Wojciech Kowalczyk. Podobnie zresztą jak Energetykowi, różnica jest jednak diametralna w wymienionych warunkach. W Gryfinie nie ma ładnego stadionu, dużego budżetu, ani znanych nazwisk. Na domiar złego Energetyk jedzie do Kołobrzegu osłabiony.

Na pewno nie zagra Adrian Ułasowicz, który musi pauzować za kartki. Nie zagra również Michał Adamczak, którego rozbrat z piłką potrwa dłużej.

- Podczas ostatniego meczu zawodnik gości uderzył go w głowę. Rozciął mu skórę i jak się później okazało Michał dodatkowo ma wstrząs mózgu i to solidny. Na tydzień jest wyłączony z ruchu. Dziwne, że zawodnik Bałtyku nie dostał za to nawet żółtej kartki – mówi Kowalczyk.

Do Kołobrzegu nie pojedzie również kontuzjowany Paulinus Igbokwe. Pod znakiem zapytania stoi również gra Pawła Horodyskiego i Macieja Grąbczewskiego.

- Punkty w tym meczu są nam potrzebne. Wiadomo, że nie będzie o nie łatwo – zapowiada Kowalczyk.

....

[AKTUALIZACJA]
Energetyk przegrał z Kotwicą 1:0. Gospodarze zdobyli jedyną bramkę w meczu w 75 minucie.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu