eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Pierogi i ciasta znów były w cenie [GALERIA]

- Dziękujemy za Wasze szlachetne serca i otwartość na drugiego człowieka! Dzięki państwa szczodrości i zaangażowaniu konto Ani wzbogaciło się o kwotę 9 021 złotych i 21 groszy. Jak zawsze byliście niezawodni - mówią organizatorzy dzisiejszego kiermaszu ciast i pierogów dla Ani z SMA1

Cała zebrana kwota zasili wirtualną skarbonkę, która znajduje się TUTAJ. Jak widać, wciąż brakuje 40% kwoty. Dlatego organizatorzy kiermaszów planują kolejne spotkanie, które będzie miało za cel nagłośnienie zbiórki na najdroższy lek świata.

- Ania słabnie i musi przyjąć terapię genową jak najszybciej. Tu liczy się naprawdę każdy dzień i dlatego każda złotówka ma znaczenie. SMA1 nie odpuszcza i dlatego my też nie możemy. Tylko razem damy radę mu się przeciwstawić i sprawić, by Ania dostała szansę na życie w jak największej sprawności. Kolejny kiermasz planujemy zorganizować 1-3 maja - mówi Mateusz Leszczyński, prosząc mieszkańców regionu o wsparcie.

- Coraz ciężej jest prosić o zrobienie wypieków, bo cały czas robią te same osoby. Dlatego piszę z wielką prośbą, o to, by w sprawę zaangażowały się kolejne osoby. Potrzebne są ciasta, chlebki, babeczki, rogaliki, bezy, pierogi, kluski śląskie kopytka, a także wszystkie dania, które można zapakować do pojemników, czyli naleśniki, krokiety, sajgonki, pączki. Osoby, które chcą pomóc, proszone są o kontakt pod numerem telefonu 0048667739588, bądź na Facebooku - dopowiada Leszczyński.