eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Po pierwszym sparingu. Energetyk - Arkonia 3:1 (1:1) [FOTO]

W białych koszulkach Energetyk, w bordowych Arkonia
W białych koszulkach Energetyk, w bordowych ArkoniaAutor: Kamil Miler

3-ligowy Energetyk pokonał grającą klasę niżej Arkonię 3:1. Dla gryfinian dwie bramki zdobył Michał Adamczak i jedną Dawid Jeż.

Pierwsza połowa nie była zbyt udana w wykonaniu podopiecznych Marka Nikitińskiego. Arkonia zasłużenie objęła prowadzenie. Jeszcze przed przerwą z rzutu wolnego wyrównał środkowy obrońca Energetyka, Dawid Jeż - bez wątpienia jeden z najjaśniejszych punktów w gryfińskim zespole.
W drugiej połowie Energetyk zagrał lepiej, a przede wszystkim skuteczniej. Dwa razy na listę strzelców wpisał się nasz środkowy pomocnik, Michał Adamczak. Na ławce rezerwowych Energetyka zasiadło trzech juniorów i jeden testowany napastnik, łącznie wystąpiło więc w barwach gryfinian piętnastu zawodników.