eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Pograją i potańczą

Autor: dost.

Już niedługo odbędzie się Amatorki Turniej Siatkówki Plażowej w Żórawiu. Drużyny, które chciałyby wziąć w nim udział mają ostatnie dni na zgłoszenie się do zawodów. Oprócz emocji sportowych, na przybyłych gości czekać będzie także moc atrakcji, m.in. w związku z sołeckim Dniem Dziecka

Będzie to już czwarta edycja turnieju siatki plażowej w podgryfińskiej miejscowości. Organizowany jest przez sołtys wsi Dorotę Kulawiec, radę sołecką oraz LZS. Mimo, że jest to turniej amatorski, na poprzednich rozgrywek nie zabrakło walki o każdą piłkę, tak więc i w tym roku możemy spodziewać się wielkich emocji sportowych. Jako że zawody połączone zostały z obchodami Dnia Dziecka, na gości czekać będą różne atrakcje przygotowane specjalnie na tę okazję.

- Do dyspozycji będzie duża dmuchana zjeżdżalnia, zamek do skakania, bujany koń  – wymienia Dorota Kulawiec. - Nie zabraknie również malowania twarzy, konkursów organizowanych przez LZS oraz radę sołecką – dodaje.

Sporą atrakcją dla najmłodszych będzie także pojawienie się Ochotniczej Straży Pożarnej z Radziszewa. Po turnieju odbędzie się zabawa taneczna pod chmurką, podczas której, jak co roku, czas umilać gościom będzie Rafał Dworaczyński.

- Chciałabym podziękować naszym sponsorom i osobom związanym z sołectwem: Marcinowi Pilarskiemu ze sklepu GRENE, LZS, Katarzynie Kosudzińskiej ze sklepu Kamilla oraz Mieczysławowi Sawarynowi – wylicza sołtys.

Zgłoszenia drużyn chcących wziąć udział w turnieju przyjmowane będą do piątku, 24 czerwca pod nr. tel. 660 435 838. Turniej odbędzie się w sobotę, 2 lipca, a jego rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 12.00.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu