eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Pojadą do Stargardu

Autor: fot. dost.

W ramach cyklu „Poznajemy Zachodniopomorskie” Gryfiński Dom Kultury organizuje kolejną wycieczkę autokarową. Tym razem chętni wyruszą do Stargardu

- W programie eskapady, która odbędzie się 25 maja, przewidujemy zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Odwiedzimy Muzeum Archeologiczno-Historyczne Basteja, Muzeum Historii Miasta po 1945 r. oraz Kościół Mariacki - informuje Kamilla Gadomska, instruktor turystyki w Gryfińskim Domu Kultury.

Koszt wyprawy wynosi 40 zł. Cena obejmuje przejazd autokarem, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, wstęp do muzeów oraz ubezpieczenie. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w wycieczce wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Zgłoszenia na wyjazd i wpłaty przyjmowane będą do 20 maja w pracowni turystycznej Gryfińskiego Domu Kultury przy ul. Chrobrego 48 w godz. 8.00-16.00 (tel. 695 455 771). Liczba miejsc jest ograniczona, a w razie dużego zainteresowania o udziale zdecyduje kolejność zgłoszeń.

Wyjazd zaplanowano w sobotę 25 maja o godz. 8.30 z ul. Sportowej (w okolicy Biedronki), a powrót ok. godz. 16.00. Więcej informacji o przedsięwzięciu można znaleźć na stronie: www.gdk.com.pl.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu