eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Poranny dzwon z jedynką

Punktualnie o godzinie 8.00 w centrum Gryfina przechodnie usłyszeli kolejny w ostatnich dniach samochodowy dzwon

Dzięki SMSowi jednego z naszych wiernych czytelników, na miejsce zdarzenia lekkim truchtem dobiegliśmy w osiemnaście sekund.

Dokładnie na rogu ul. Piastów i ul. Chrobrego kierowca "jedynki" swą podręczną miotłą zagarniał na bok drogi to, co jeszcze kilka minut temu było lewą lampą jego pojazdu. Zdjęcia poniżej dokładnie oddają ducha tamtych chwil.

Powodem nieprzewidzianych obowiązków kierowcy szczecińskiego PKSu był niefrasobliwy kierowca osobowego opelka, który skręcając z ul. Chrobrego w prawo w ul. Piastów wymusił pierwszeństwo przed, jadącym prosto w kierunku ul. Łużyckiej, autobusem.

Zapewne część z was uczyła się na lekcjach fizyki, jak to ciało o większej masie poruszające się w określonym kierunku, nie ulegnie ciału o masie mniejszej i nie zboczy radykalnie ze swojego kursu. Nie inaczej było w tym przypadku.

Ujął nas spokój pasażerów, którzy spokojnie czekali na kontynuację swej porannej podróży. Jeden z pasażerów obserwując wszystko z otwartych drzwi "jedynki" ze smakiem konsumował nawet swoje jabłko, które zabrał ze sobą z domu.

To tyle z wyjątkowo dźwięcznego ostatnio Gryfina.

Pamiętajcie, dajcie znać, jak gdzieś dzwonią ;)

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu