eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Ruszają zajęcia artystyczne

W Gryfińskim Domu Kultury i świetlicach wiejskich na terenie naszej gminy działa kilkadziesiąt pracowni i zespołów artystycznych. Większość z nich, tych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, rozpocznie działalność w nowym sezonie po 9 września

- Śladem ubiegłych lat zdecydowaliśmy się zaprosić wszystkich chętnych na pierwsze spotkania naszych grup i pracowni artystycznych niedługo po rozpoczęciu roku szkolnego - informuje Maria Zalewska.

Gryfiński Dom Kultury proponuje udział w zajęciach folklorystycznych, plastycznych, recytatorskich, tanecznych, teatralnych, turystycznych i wokalnych.

- Dodatkowo nasi instruktorzy od kilku lat prowadzą zajęcia dla studentów Gryfińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Te jednak rozpoczna się wraz z rozpoczęciem nowego roku adademickiego – dodaje M. Zalewska.

Pierwsze spotkania z instruktorami większości pracowni i zespołów artystycznych działających przy Gryfińskim Domu Kultury i świetlicach wiejskich odbędą się w drugim i trzecim tygodniu września. Informacje o terminie, godzinie i miejscu zajęć można odnaleźć TUTAJ.

Zajęcia w mieście będą odbywały się w budynku głównym GDK przy ul. Szczecińskiej 17 oraz w filii placówki w Pałacyku pod Lwami.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu