eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Świętowali Dzień Edukacji Narodowej [GALERIA]

Autor: dost.

12 października w Zespole Szkół w Nowym Czarnowie świętowano Dzień Edukacji Narodowej

- Uroczystość rozpoczęliśmy od części oficjalnej, w której Dyrektor Pani Małgorzata Wakuluk podziękowała wszystkim pracownikom szkoły za trud i pracę włożoną w wychowanie młodego pokolenia. Złożyła życzenia w imieniu Starosty Pana Wojciecha Konarskiego, Naczelnika Wydziału Edukacji Pani Elżbiety Lorenowicz-Bień a następnie odczytała i wręczyła nagrody dyrektora – informuje Magdalena Sowiak z ZS w Nowym Czarnowie.

Za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej na wyróżnienie zasłużyli nauczyciele nagrodzeni nagrodą Kuratora Oświaty oraz Starosty Gryfińskiego. Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie Pani Julia Porwit w imieniu swoim i pracowników złożyła życzenia wszystkim pracownikom szkoły a na ręce dyrektora złożyła przepiękny bukiet kwiatów i upominki dla nauczycieli.

- Na szczególną pochwałę zasłużyli nasi uczniowie, którzy przygotowywali upominki i zaprezentowali przepiękny program artystyczny. Wszystkim nauczycielom Dziękujemy i Gratulujemy życząc sukcesów w dalszej pracy! – mówi M. Sowiak.

 

dost.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu