eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Trzy punkty dla KPR Blejkan

Szczypiorniści naszego 2-ligowca rozegrali dzisiaj mecz w Strzałkowie. KPR pokonał tamtejszy Hagard 34:24

- Dobry mecz, tak, dzisiaj jestem dumny z gry całego zespołu, na szczególne wyróżnienie zasłużył dzisiaj Rafał Lasko, który w ostatnich dwóch meczach miał lekki spadek formy, ale dzisiaj na hali w Strzałkowie widziałem Rafała takiego jakiego lubię najbardziej.

W tym meczu zabrakło nam Kamila Prokopczyka, na jego pozycji postawiliśmy dzisiaj młodego Mateusza Jurkiewicza, który pokazał się z bardzo dobrej strony i dzielnie zastąpił swojego starszego kolegę na trudnej pozycji lewego rozegrania. W drugiej połowie na ostatnie 10 minut trener wpuścił wszystkich zawodników z ławki, bardzo fajne wejście w mecz miał Przemek Łobos i zanotował dwie bramki.

W końcu swoją pierwszą premierową bramkę w tym sezonie trafił nasz zawodnik z Wysp Brytyjskich - Artur Matwis, który również miał bardzo dobre wejście w mecz, grał solidnie w obronie. Ogólnie jestem zadowolony z całego zespołu, grał każdy zawodnik i każdy do domu wraca z minimum jednym trafieniem – dla klubowej strony powiedział wiceprezes Andrzej Kejs.