eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

Komentarze do artykułu "W Gardnie było gorąco. Wicher wyrwał remis w ostatniej sekundzie [GALERIA]"

  1. spadaj

    spadaj

    odp............ć się od pana Wawerka

    +1 -1 Odpowiedz Zgłoś
  2. W

    W

    Autor: Kibic

    Ludzie przestańce już pisać głupoty i sie napinać mecz skończył się remisem i już nikt tego nie zmieni

    czekaj, może chłopaki ze Steklna znowu coś z protokołem zamieszali, także w nich nadzieja :-)

    +3 -1 Odpowiedz Zgłoś
  3. Nick Cave

    Nick Cave

    Zaznaczę tylko, że mój komentarz miał prześmiewczy charakter. Dajcie już spokój Wichrowi

    +1 -0 Odpowiedz Zgłoś
  4. Kibic

    Kibic

    Ludzie przestańce już pisać głupoty i sie napinać mecz skończył się remisem i już nikt tego nie zmieni

    +2 -0 Odpowiedz Zgłoś
  5. Nick Cave

    Nick Cave

    Czy pan Jan Wawerek wbiegł na boisko, żeby zablokować nogę zawodnika Grota, gdy mógł strzelić na 4:1? Czy pan Wawerek podjudził kibica z Gardna, by wybiegł na boisko w kierunku sędziego? W końcu: czy pan Jan Wawerek kazał Grotowi przegrać w pierwszej kolejce w Lubanowie? Jest tyle pytań bez odpowiedzi, na które chciałbym poznać rozwiązanie!

    +7 -4 Odpowiedz Zgłoś
  6. .

    .

    Nie doszukujcie się drugiego dna. Widziałem kilka meczów z udziałem tego sędziego i on po prostu nie umie. Nic Więcej, naprawdę.

    +1 -0 Odpowiedz Zgłoś
  7. były zawodnik -sędzia!!!!!

    były zawodnik -sędzia!!!!!

    W najbliższym czasie będę miał wiele pytań i pytań moich nie odpuszczę,możecie być tego pewni-będę upierdliwy do bólu!!!!!!!

    +0 -0 Odpowiedz Zgłoś
  8. ernesto

    ernesto

    Czy pan Jan Wawerek miał kiedykolwiek wspólnego z Wichrem Steklno-pytam i pytać nie przestanę,dopiero zaczynam i przytoczę w najbliższej rzeczywistości wiele szczegółów!!!Panie Janie-jest pan na świeczniku-myślę,że dużo rzeczy dowiemy się i tak być powinno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wszystkiego co najlepsze życzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    +5 -1 Odpowiedz Zgłoś
  9. tak czy nie ? ! ! !!

    tak czy nie ? ! ! !!

    Czy pan Jan Wawerek jest spokrewniony z ,którymś z zawodników Wichra Steklno?Czekamy na odpowiedzi! ! !!!!Aczkolwie doskonale je znamy-wszystkiego dobrego życzę,czas przejść na uczciwą stronę!!!!!!!!!!!!!!!!

    +3 -1 Odpowiedz Zgłoś
  10. takie tam! ! !!

    takie tam! ! !!

    Czy pan Jan Wawerek jest byłym sędzią-czy pan Jan Wawerek zna wielu sędziów z niższych lig-czy pan Jan Wawerek sędziował mecze B,A klasy?

    +2 -1 Odpowiedz Zgłoś
  11. tak czy nie?!!!!!

    tak czy nie?!!!!!

    Autor: tluczen35

    Szkoda właśnie ze znowu sędzia pomaga Wichrowi i co tu się dziwić kibicowi nikt by takiego zachowania sędziego nie wytrzymał ale podobno sędzia to szwagier trenera z Wichra

    Sędzia pomaga Wichrowi?!!!!A pan Jan Wawerek to jest ojcem dwóch zawodników z Wichra Steklno?!!!!

    +3 -0 Odpowiedz Zgłoś
  12. .

    .

    Autor: Energia Forever

    Co jest z tym Steklnem,gdzie nie zagrają to zawsze jest problem i zadyma,tam w zespole to większość ludzi gra o niskiej,bardzo niskiej inteligencji chyba?Ci ludzie to stwarzają tylko problemy-co z Wami jest nie tak?!!!!!!!!!!!!!!

    Nie jestem za Steklnem, ale proszę was. Tutaj wybiegają jakieś wieśniaki na boisko. Jaka to wina Wichra? Bo bramke strzelili?

    +1 -2 Odpowiedz Zgłoś
  13. Energia Forever

    Energia Forever

    Co jest z tym Steklnem,gdzie nie zagrają to zawsze jest problem i zadyma,tam w zespole to większość ludzi gra o niskiej,bardzo niskiej inteligencji chyba?Ci ludzie to stwarzają tylko problemy-co z Wami jest nie tak?!!!!!!!!!!!!!!

    +6 -1 Odpowiedz Zgłoś
  14. tluczen35

    tluczen35

    Szkoda właśnie ze znowu sędzia pomaga Wichrowi i co tu się dziwić kibicowi nikt by takiego zachowania sędziego nie wytrzymał ale podobno sędzia to szwagier trenera z Wichra

    +3 -1 Odpowiedz Zgłoś
  15. Pan

    Pan

    Autor: ...

    Na ostatnim zdjęciu wśród "kibiców" dostrzegam zawodnika... Piękne zdjęcia. W sam raz jako materiał dowodowy. A to, że było po meczu nie ma nic do rzeczy. Sędzia rozpoczyna pracę od przyjazdu na zawody, a kończy ją w momencie opuszczenia. No chyba,że ktoś ma na zbyciu kilka tysiączków i chętnie je zapłaci za znieważenie sędziego... Zawodnicy nie strzelili "dwóch setek"? Oj oj zdarza się ... sędzia się pomylił? to ******** itd itp Trener widział spalonego ze strefy technicznej? Gratuluję wzroku ;) Pozdrawiam kumatych ;)

    Gratuluję głupoty! Szkoda że Ty nie jesteś kumata :)

    +1 -4 Odpowiedz Zgłoś
  16. M.

    M.

    Autor: qwerty

    Autor: ?

    Grot dostanie karę za to, że jego kibice wbiegli na boisko?

    A Wicher dostanie karę za to, że na ławce nie mieli trenera z licencją? :-). Jak tak wam zależy, żeby karać za wszystko, to zacznijcie od siebie.

    Dostał warunkową licencję

    +4 -3 Odpowiedz Zgłoś
  17. qwerty

    qwerty

    Autor: ?

    Grot dostanie karę za to, że jego kibice wbiegli na boisko?

    A Wicher dostanie karę za to, że na ławce nie mieli trenera z licencją? :-). Jak tak wam zależy, żeby karać za wszystko, to zacznijcie od siebie.

    +5 -2 Odpowiedz Zgłoś
  18. gardnianin

    gardnianin

    gdzie wicher,tam zadyma

    +5 -0 Odpowiedz Zgłoś
  19. qwerty

    qwerty

    Autor: ...

    Na ostatnim zdjęciu wśród "kibiców" dostrzegam zawodnika... Piękne zdjęcia. W sam raz jako materiał dowodowy. A to, że było po meczu nie ma nic do rzeczy. Sędzia rozpoczyna pracę od przyjazdu na zawody, a kończy ją w momencie opuszczenia. No chyba,że ktoś ma na zbyciu kilka tysiączków i chętnie je zapłaci za znieważenie sędziego... Zawodnicy nie strzelili "dwóch setek"? Oj oj zdarza się ... sędzia się pomylił? to ******** itd itp Trener widział spalonego ze strefy technicznej? Gratuluję wzroku ;) Pozdrawiam kumatych ;)

    Mówisz o kapitanie drużyny ze Steklna, który otrzymał czerwoną kartkę, a jest widoczny na przedmiotowym zdjęciu? :-)

    +4 -0 Odpowiedz Zgłoś
  20. Łewap

    Łewap

    Nikt nikogo nie zniewarzył nie uderzył nie opluł nerwy i emocje zawsze są na takich meczach i tyle spalony był ewidenty ale już trudno po temacie mecz zakonczył się remisem trzeba mysleć o nastepnym meczu i temat już zamknąc

    +7 -0 Odpowiedz Zgłoś

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu