eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.
Advertisement

W Marlinie Gryfino zmienią prezesa?

Pod koniec stycznia w Marlinie dojdzie do spotkania, podczas którego wybrane zostaną nowe władze. Wybory przypadły na bardzo nerwowy czas w klubie…

W grudniu rozegrane zostały zawody Laguna Cup. Chociaż ich nazwa wskazuje na lokalny zasięg, była to jedna z najważniejszych imprez w kalendarzu Marlina. Pytany przez nas o ocenę startu swoich podopiecznych tylko machnął ręką.

- Nie ukrywam tego, nie byli w najlepszej dyspozycji. Wyszły braki treningowe i problemy, jakie nas dotknęły. Basen był długo zamknięty, do treningów wróciliśmy dopiero we wrześniu. Później pojawiły się jednak kłopoty z pękniętą szybką i odpadł nam cały październik. Zawodnicy nie wypływali kilometrów i nie mieli przygotowania do tych zawodów – skwitował, chwaląc jednak podopiecznych za dzielną postawę.

Jego opinia nie spodobała się grupce rodziców. Część z nich uznała powyższe słowa za przejaw braku wsparcia dla zawodników. Jak szybko się okazało, sprawa jest na tyle drażliwa, iż nikt nie zdecydował się zabrać głosu oficjalnie. Zwłaszcza, że „konflikt” zaczął eskalować i przeniósł się do internetu.

 

Więcej w Gazecie Gryfińskiej.

 

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu