eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

W poszukiwaniu uczucia doskonałego

Autor: Gazeta Gryfińska

„Droga do spełnionej miłości” to tytuł spotkania z trenerem przemian i relacji małżeńskich Józefem Przemienieckim, które odbędzie się w 18 lutego w Gryfinie

Tematy poruszane podczas spotkania będą oscylowały wokół kilku ważnych życiowych pytań. Czym kierować się dokonując wyboru życiowego partnera? ABC trwałych i szczęśliwych relacji małżeńskich. Jak dokonać diagnozy trwałości związku?

Józef Przemieniecki to fachowiec od lat zafascynowany szeroko rozumianym tematem osobistego rozwoju i doskonalenia jakości relacji międzyludzkich. Jest autorem kilku książek: „Poradnik atrakcyjnego pracownika” (2005), „Jak zyskać uznanie szefa i odnieść sukces w pracy” (2007), „Psychologia jednostki. Odkoduj szyfr do swego umysłu” (2008) oraz ostatniej, wydanej w 2012 r. - „Małżeństwo nie musi być loterią” oraz autorem niezliczonej ilości artykułów w fachowej prasie.

Wstęp na spotkanie, które odbędzie się we wtorek 18 lutego o godz. 18.00 w sali Lech w Gryfińskim Domu Kultury, jest wolny. Organizatorami przedsięwzięcia są prowadzący oraz GDK i Gazeta Gryfińska.

Dodaj komentarz

Wysyłając komentarz akceptujesz zapisy regulaminu