eGryfino - Portal eGryfino - sport, kultura, informacje, wydarzenia - informacje z powiatu gryfińskiego.

W środę darmowe mycie aut na An-Marze. Jest jedno ale...

Tym "ale" jest udzielenie pomocy dwóch potrzebującym osobom z naszej gminy: Neli Grudziak i małemu Szymonowi

- W środę 13 października myjecie swoje fury za darmo w myjni, która znajduje się na terenie stacji paliw An-Mar przy ulicy Łużyckiej 134g. Darmowe mycie jest możliwe w godzinach od 10.00 do 17.00 - czytamy na stronie "Licytujemy dla Neli".

Co więcej, jak dodają administratorzy grupy, nie będziecie musieli samodzielnie myć swoich samochodów. Zrobi to za was właściciel stacji!

- Marcin Jangas nie chce opłaty za usługę. Zamiast tego, każda osoba, której auto zostanie wymytę, wrzuci do puszki pieniądze, które zostaną przeznaczone dla dwóch potrzebujących osób z naszej gminy: Neli Grudziak i Szymka z Czepina - tłumaczą organizatorzy.

Szymek również gościł na naszych łamach. Ma 2 latka i choruje na porażenie mózgowe dziecięce oraz niedowład lewej rączki. Chociaż potrzebuje "tylko" 25 tysięcy złotych, jego zbiórka trwa już dobrych kilka miesięcy.

- Chcemy najpierw zdobyć dla Szymka brakujące 1 400 złotych, a resztę pieniędzy przeznaczymy dla Neli, która ma już 101 tysięcy. Do pokrycia kosztów jej operacji brakuje już tylko 19 tysięcy - mówią zaangażowane osoby.

Dlatego, jeśli masz brudny samochód, przyjedź jutro na stację paliw An-Mar. Jeśli twój pojazd lśni, bądź jeszcze nie dorobiłeś się własnych czterech kółek - zajrzyj na strony obu zbiórek: SZYMKA i NELI.